Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Márványsügér 100 literbe?

Márványsügér 100 literbe?

Figyelt kérdés
nemrég voltam a haveromnál és láttam hogy egy kb 100 literes aksiban tart egy kifejlett oszkárt ezt én állatkinzásnak tartom. Nektek mi a véleményetek erről ?
2011. nov. 3. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Kifejlett?

Egy Márványsügér 30 centisre is megnő, egy 100 literes akvárium meg kb. 35 cm széles.

Y-ba tud benne megfordulni? :)

(am. a haverod egy p.öcs)

2011. nov. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát egyértelműen egy akvaristának sem lehet jó véleménye róla. Egy márványsügérnek, vagy úgynevezett "Oszkárnak", ha egyedül is tartod minimum 250 liter kell, párban úgy 400. Azt is hozzátenném, hogy ezek a minimálisak, amiben nem kínzod szegény halat, tehát minél nagyobb, annál jobb. Díszhalkereskedésben anno láttam egy kifejlett(!) Diszkoszhalat- egyedül- egy olyan 90-100 literes akváriumban, egyedül, semmi díszlet nélkül(talán egy növény volt benne), szomorú volt 1 olyan nagy halat úgy látni. Ha lett volna pénzem, meg tapasztalatom diszkoszhal-tartásban(nagyon lágy víz kell neki), akkor tuti megvettem volna és ott úszkált volna egy 300 literes akiban a szobámban.
2011. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kzs ***** válasza:
Márványsügér (Astronotus ocellatus) - 500 litertől felfelé!!
2011. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi :)
2011. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!