Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legstrapabíróbb hal?...

Melyik a legstrapabíróbb hal? Ha lehet, legyen elég neki 54literes aksi, és az se baj ha szép is.

Figyelt kérdés
A sziámi harcoshal strapabíró?A mostani halaimmal sok baj van,nem tudom mért de ami túl élt eddig vásárlás után,az hasvízkóros lett és a szinület is elvesztik.(most persze tulzok,de valami nagyon nem jó,végső elkeseredésebe strapabíró halak közt nézek körül.Noss?Légyszi segítsetek.Ha nem tartjátok jó ötletnek akkor is írjatok fajtákat légyszi.köszi
2009. máj. 8. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
aranyhal, guppi
2009. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a legjobb az aranyhal , mert nem kell neki vízmelegítő meg semmilyen macera (max etetni kell ). Ja és az aranyhalból rengeteg féle van.
2009. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
54liter kevés az aranyhalnak szerintem.és szeretném ha minimum 5lenne belőlük az aksiban.Köszi h válaszoltatok,amugy a páncélodharcsa strapavíró?
2009. máj. 8. 21:48
 4/20 A kérdező kommentje:
ja,amugy van szűrű lámpa és minden az aksiba,a fűtéstöl a növényeken át a talapzatig.2éve akváriumozok,de most valami rossz,valami nem jó.Minden halammal baj van előbb utobb.:(
2009. máj. 8. 21:51
 5/20 anonim ***** válasza:
szerintem tarts márnákat mondjuk 4 szumátrai díszmárna és 4 rózsás díszmárna megfelelne neked nekem ezek vannak és bírják másfél éve guppival kezdtem de az nálam mindig feladta :)
2009. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én a neonhalakra szavazok! :D Azok olyan kis színesek, pici, sokan elférnek. :P És ezek mellet nagyon sokáig élnek, nekem volt olyan, amelyik 3-4 évig megvolt. :D A kis cunci. :D:D


A sziámi harcoshal eléggé kényes állatka...

2009. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mi értesz strapabíró alatt? Bírja a nitrátot, tud levegőt venni a felszínről? Bírja a 17 vagy a 32 fokot?

Először azt kéne tisztázni, hogy mitól pusztulnak a halaid, miként tisztítod az akváriumodat, milyen halak voltak, milyen szűrés volt, stb.

De hogy válaszoljak is:

Lakásban lévő 54 literesbe a guppi - páncélosharcsa felállással ajánlott kezdeni.

2009. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Strapabíró alatt olyan halat értek,ami jól érezné magát az akváriumomban,mert a mostani halaim,vagy egy éve élnek itt,erre most valai fertőzés vagy nemtudom,legyengitette őket,és most minden betegséget elkapnak.egyik hasvízkór másik fakul stb...Nem tudom mi az oka,de ha ujrakezdem az aksit,ha ezek kipusztulnak,akkor fertőtlenítés teljesen utána pedig olyan hal kell ami utatós is és még egy csatornába is elél kb...Nem tudom mi lehet a baj.2éve van aksim,és nem tapasztaltam ilyeneket.Meg amit a boltokbol vesek halat rendszeresen,még a karanténban meghalnak,gondolom rosz helyröl vásárolok.köszi a segitséget
2009. máj. 9. 10:11
 9/20 A kérdező kommentje:
Amugy csináltam egy "naplót"(1 A4es a worldben) amiben leirtam mindent az akváriumrol,az utolso legjelentéktelenebb infoig,h hátha tud valaki segiteni nekem.Te tudnál segiteni?Elküldeném mailban,ha van kedved és tudsz és akarsz segiteni.Nagyon hálás lennék.
2009. máj. 9. 10:19
 10/20 anonim ***** válasza:
Küldheted.
2009. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!