Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Debrecenben hol kapok olcsón...

Debrecenben hol kapok olcsón Red cherry garnéla rákot?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy nem e tud valaki olyan helyet Debrecenben ahol olcsón kaphatnék Red cherry garnéla rákot akár boltban akár tenyésztőtől, sőt ha valakinek sok van és adna el belőle attól is szívesen veszek!
2011. nov. 17. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi kell?

Egyébként az e-petben 300ft körül vannak...

2011. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát attól függ mennyibe kerül... :)
2011. nov. 17. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
:) attól függ mennyi van.....de elég nehéz megszámolni...ha boltban nem találsz neked megfelelő áron 3-4 össze tudok szedni de nem tudom a nemüket megkülönböztetni....
2011. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én az e pet ben vettem 350 ért de hallotam már olcsóbban is lehet kapni csak nem tudom hol meg hogy az ilyen tenyésztők szokták olcsón adni
2011. nov. 17. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem sürgős felvehetjük a kapcsolatot és szólok ha lesz, mert most adtam egy illetőnek 50db de szerintem 1-2 hónap és megint lesz ennyi.....
2011. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akvarista.hu-n vannak hirdetések általában 70ft-100ft-ig van az áruk /darab
2011. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is azért szeretnék most többet hogy szaporodjanak mert a nagy akváriumban nem lehet észre venni azt a 4 et :)azért szeretnék most többet...
2011. nov. 17. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!