Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Leopárd dánióval kapcsolatos...

Leopárd dánióval kapcsolatos kérdéseim. Ha van dánió fajod vmilyen válaszolj jó?

Figyelt kérdés

1 egy ivatás után mennyi idő után telij be ujra ikrával?

2 a közös akvárimban ivatás után az normális ha kicsit rángatózva uszik rendszerint magában?

3 mit javasoltok h sok ikrám legyen vagyis h jól beteljen nem az ikrák védelmében?

.. Lenne még kérdésem..köszi


2011. márc. 19. 09:57
 1/4 anonim válasza:
pár hónapon belül lesz újra tele ikrával! Nem tudom mire vezethető vissza az hogy rángatózik, de nálam is előfordul néha rájön... ezt én se tudom sajnos! 3. kérdést nem értem.
2011. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gfero ***** válasza:
közös akváriumba nem maradnak meg mivel megeszik az ikrákat és ha ki is kell egy pár db akkor azokat eszik meg.külön akváriumba kell ikráztatni és azt az akváriumot is fel kell szerelni ikraráccsal vagy hálóval.havonta szoktak ikrázni de ehhez megfelelő minőségű táppal meg fagyasztott eleséggel kell őket etetni.
2011. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen külön rakom meg minden.főleg az érdekel ha jól táplálom mennyi idő ujra az ikráztatásig.vhol azt irják 1hét vhol 3 v 1hónap nem igazodom ki rajta.nektek h van ez?
2011. márc. 19. 10:40
 4/4 A kérdező kommentje:
?
2011. márc. 19. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!