Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Zebra csigát tarthatok 20...

Zebra csigát tarthatok 20 literben?

Figyelt kérdés
1-2 egyedet gondoltam, elég lenne nekik a 20 liter vagy min. 30 literes akvárium kéne?

2011. nov. 20. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
21,4 literes kell nekik... :/
2011. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha-ha de most komolyan
2011. nov. 20. 18:21
 3/8 A kérdező kommentje:
hány literes akvárium kell nekik
2011. nov. 20. 18:21
 4/8 A kérdező kommentje:
?
2011. nov. 20. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
A 30 jó lenne, viszonylag nagyra nőnek. Társas lények, 3-at tarts minimum!
2011. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem köszi! és maláj tornyoscsigát tarthatok?
2011. nov. 20. 18:51
 7/8 Platypus ***** válasza:

Simán tarthatnál, de 20 literben ormótlanul nagynak hat egy zebra csiga kifejlett korában. Maláj tornyost is tarthatsz, de abból meg nem sokat látsz, elég rejtett életmódú faj. Néhány csiga, ami pici és mégis látványos: piros vagy kék postakürt, Clithon corona, Theodoxus fluviatilis, Csigaevő csiga.

A csigaevő csigát lehet haltáppal is etetni. A Theodoxus kivételével mindegyik kapható a nagyobb halasoknál, az utóbbit a Dunából lehet gyűjteni.

2011. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 37 lityósban van 1db, de ez még nem nőtt meg, kis pici másfél centis. Azért csak egy, mert nem volt több a boltban. Illetve volt még kettő döglött. Ez viszont mászott az üvegen, úgyhogy megvettem. Elméletileg 4-5 cm-re meg tud nőni. Csapvízbe van nálam, de úgy gondoltam később majd átrakom brakkvízbe a darázsgébekhez, csak még nem mertem. Elméletileg bírja az enyhén sós vizet is, csak valahogy nem mertem még kipróbálni.
2011. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!