Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez szerintetek "szörnyűen"...

Ez szerintetek "szörnyűen" borzalmas ötlet?

Figyelt kérdés

Apukám utálja a SZŐRÖS állatokat,csak a pihe puha kiscicát simogatja meg és csak az aranyos kölyök kutyákat viseli el.tiszaság mániás de maga után mindent trehányul hagy ott.szerintetek jó ötlet ha a barátnőm bébi guppiját ami már majdnem 4 hónapos elhozom?mármint karácsonyra?mert neki nem találok sosem jó ajándékot.. :( és karácsony előtt 1 nappal elhoznám(megnéztem hova tudom elrakni... :D,és a barátnőm adna egy hétre elegendő kaját neki,és egy akváriumot amíg nem veszek neki[ebben vannak elkülönítve tehát ő sem szenved hiányt])szóval ha kipenderítenek vele sem baj mert azt mondta R.(barátnőm) hogy "visszafogadja" ha mégsem jön össze...


szerintetek állat "gyűlölő vagyok hogy még az ötlet is felmerült?szoktam segíteni R.-nak a takarításban mikor nála alszom/vagyok mindig megméri a víz hőmérsékletét,aztán van egy akváárium ra tapaszthatós hőmérője is.. és aztis tudom hogy nem esznek sokat :)

bocs a helyesírásért ;)

előre is köszi a válaszolóknak!!!


2011. nov. 28. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Remek ötlet :D
2011. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komolyan?
2011. nov. 28. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért azt tartsd szem előtt, hogy elég macerás halat tartani. És nem elég csak az akvárium, elég sok kiegészítő kell hozzá (levegőztető pl.) Én nem vinnék ilyet ajándékba, csak ha tudom, hogy ez a szíve vágya a megajándékozandónak.
2011. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj. Az akvarisztikához nem lehet így hozzákezdeni! Egyébként is, 1 guppit nem tartunk, csapathal vagyis min.4 kéne belőle hogy jól érezzék magukat persze egy min.30 literes akváriumban szűrővel, növényekkel, megfelelő hőmérséklettel. Remélem a barátnőd sem egy 20 literes vacakban tart szűrő nélkül guppikat! Ha csak néhány napra hozod is el a halat (ami szerintem nem túl jó ötlet) egy beállt vízű akvárium kell hozzá vagyis amint mondtam legalább 30 literes akvárium kell hozzá ami két hétig üresen ment szűrővel, növényekkel dekorációval, kavicsokkal. Ha nincs ilyen akváriumod (ami valószínű) szerintem vesd el az ötletet!

Üdv,

2011. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*egy beállt vízű 30 literes akvárium kell hozzá
2011. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Dehogyis!mivel régen volt halunk vannak ilyen uccok csak az akváriumot ajándékoztuk el :) és a barátnőmnek sok született de csak 6db maradt mire észre vette hogy vannak kishalak már megették a nagyok a felét.. :'(

aztán el lettek különítve :(

2011. nov. 28. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor jó ha voltak halaitok :) Szerintem ha apukád beleegyezik és szeretne halakat, akvárium indításnál kérj kölcsön némi beállt vizet a barátnődtől hogy legyen némi alap a baciknak. Sok szerencsét! :)
2011. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!