Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég sz*r a hajam ezért...

Elég sz*r a hajam ezért vasalom, de le akarok tenni róla, de úgy borzalmas a hajam, ha pici száradás után felcsavarom és úgy szárad meg teljesen, így hullámos/göndör lenne. Ez megvalósítható? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szval most kb. vállig ér a haja,talán picit hosszabb...Az egyenes és a hullámos közötti átmenet,szval sz*r,mert se nem egyenes se nem hullámos.:S Nem akarom tovább roncsolni a hajam,ezért le kell szoknom a vasalóról.Arra gondoltam,hogy -mivel iszonyat sok a hajam-pici száradás után felcsavarom és úgy szárad meg.Szerintetek ez jó ötlet?Hol tudnék olcsón beszerezni közepes/nagyobbacska csavarókat?

Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2009. máj. 21. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos hasznos válasszal nem tudok szolgálni, de az én hajam is dettó ugyanaz, mint a tiéd! Ha kipróbáltad a hajcsavarós dolgot, megírnád ide, vagy e-mailben, hogy milyen lett? Köszi :)

2009. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze szivesen megírom majd,most perpill nincs időm kipróbálni,de szerintem hétvégén megcsinálom és írok Neked!
2009. máj. 21. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én hajam is elég száraz és ha csak simán beszárítom akkor nagyon száraz hatása van ezért 3-4 naponta vasalom. Ennyi nekem elég, gyakrabban nem akarom, mert eléggé roncsolja a hajam.

Neked annyit tudok javasolni, hogy ha alapból van egy kis hullám a hajadban, akkor azt ki tudod emelni egy kis göndörítő habbal, vagy nekem pont ezen az oldalon javasolta valalki az AVON hajgöndörítő zseléjét. Olyan 700 Ft körül van. Hajmosás után picit szárítgasd a hajad törölközővel, de úgy hogy még nedves legyen kicsit aztán a kezedbe nyomj egy kis zselét és azt felviheted a hajadra. Utána megszárítod a hajad vagy hagyod hogy megszáradjon a levegőn. Nekem szépen kiemeli a fütjeimet.

2009. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem elviselhető hajam van,de ezt a felcsavarós módszert én is szoktam alkalmazni. :D Valamikor befonom,valamikor meg ilyen kis csigákat csinálok és úgy hagyom.Lehet kapni ilyen szivacsszerű anyagból,olyat hogy fel tudod rá tekerni, ilyen hullámos formája van. Asszem bármelyik drogériában lehet kapni,ha más nem akkor 100ftos boltban. Szerintem így nagyon jó hajat lehet csinálni.Ha teszel rá kis habot és/vagy lakkot akkor tartósabb.:D Jó hajazást!
2009. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen jó ötlet!! Ha azt akarod hogy úgy nézzen ki mintha belenne szárítva akkor nagyon nagy csavaró ha viszont göndört szeretnél akkor kissebbek.
2009. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a tippeket.

azt hiszem nem pontosan írtam le a hajam,tehát hajmosás után mikor megtörlöm szép,hullámos néhol göndör a hajam.Akármilyen habot teszek rá,mire megszárad kinyúlik és nagy lesz a hajam,sőt nem is lesz hullámos sem..:'(

Na ezt mindenképpen kipróbálom,hátha jó lesz:)

Még egyszer köszi mindenkinek!:D

2009. máj. 21. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod növeszteni a hajad, jó a hossza úgy, ahogy van, akkor csak egy jó minőségű vasaló kell. Az csak kb annyira töri a hajat, h amennyit nő, annyit törik, így ha rendszeresen járs fodrászhoz, szép marad a hajad. Nekem legalábbis így volt. Én azért mondtam le a vasalásról, mert növeszteni szerettem volna.

A csavaró nem rossz ötlet, vagy esetleg vegyél tárcsás hajszárítót, valakinek az is nagyon szépen begöndöríti. Vagy csak kösd fel a hajad, ha az jól áll:)

2009. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért lessz egyenes a hajad száradás után mert nem jó technikával szárítod:-))) Habozd be a hajad egyenletesen és tarsd előre a fejed. Nyomkodd a kezeddel fel és alacsony fokon szárísd úgy hogy az egyik kezeddel felemelsz egy nagyobb tincsett és a másikkal ott tartod a a szárítót. Az egész idő alatt lógasd lefelé a fejed és a kezeddel nyomkodd fölfelé a hajad. Ha már mindenhol száraz akkor az egészre fújj lakkot és csak utána dobd hátra az egészet. Utána szépen eligazíthatod a fürtöket. Ja és ne spórolj a habbal. Ahhoz hogy másnap is szép legyen csak nedvesítsd be a hajad még egy kis hab ugyanúgy száritás és már kész is.
2009. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!