Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Két kis guppi mellé lehet egy...

Két kis guppi mellé lehet egy nagyot?

Figyelt kérdés

most van két kis guppim kb 1,5-2 hónaposak.A nemüket még nem tudom mert még köröm nagyságúak(kicsit nagyobbak,KB.1.5cm-esek) már betehetem a nagyok közé?

a hímek nem eszik meg őket?


ÉS MÉG(!!)milyen halak vannak amit guppival eggyüt leet tartani de nem eleven szülő és nem kell neki nagy akvárium :D és picik(max 4-5cm) és mutatósak,színeseés "igénytelenek"


2011. nov. 30. 16:31
 1/2 Swenki ***** válasza:

Én az akkora guppikat már beszoktam tenni a nagyok közé, lényeg hogy ne férjen bele a többi hal szájába. Akkor biztosan nem eszi meg őket.

Pici és színes hal az a neon hal, rajban nagyon mutatósak. Esetleg hasonló pontylazac fajtákat vennék a helyedben.

2011. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már szerintem is lehet, de este, lámpaoltás után tedd, hogy meg tudják szokni az új környezetet (sötétben nem vadásznak rájuk).


Halat még úgy lehet ajánlani, hogy leírod mekkora az akváriumod és hogy jelenleg mennyi hal van benne.

Mert pl. ha 50 literes és már van benne 10-15 guppi, az azt jelenti, hogy mást már nem lehet tartani mellettük.

2011. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!