Milyen lett?

Figyelt kérdés
Mit változtassak rajta , ha nem jó? Szerintetek hány literes?
2011. dec. 4. 10:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
[link] Hopp, ez lemaradt :)
2011. dec. 4. 10:54
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt, h hány literes, úgy tudod kiszámolni, h összeszorzod az oldalak hosszúságát aztán leveszel belőle 3 nullát /pl. 100cm * 40cm * 40cm = 160000 cm3 = 160 dm3 = 160 liter/

A dániók hányan vannak benne? Én csak elég keveset látok, viszont ők sokan szeretnek lenni.

Egyébként nagyon szép, természetes hatású kis akvárium, tehetnél bele még növényeket, meg azt a mohát ráköthetnéd a fára, de amúgy szép :)

2011. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, és azok élő növények, ugye?
2011. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Platypus ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a növényeid ritka igényes fajták(kivéve a műanyagot). A Cabomba, a Hemianthus és az Alternanthera is híresen fényigényes, és nehezen tartható növények. A vízi hortenzia az egyetlen, ami könnyen megmarad átlagos világítás mellett.

Szerintem úgy 50 literes lehet.

2011. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kb 60-70 liter liter lehet. Tetszik benne az "igazi akvárium" feeling, ami a kisgyerek koromra emlékeztet. Semmi aranymetszés, semmi háromszög, semmi biotop, vagy megfontolt tervezés. Olyan szívmelengető az egész, mondjuk lehet hogy azért, amit mondtam hogy nekem a kiskoromban látott medencékre emlékeztet. Szerintem hagyd úgy ahogy van. Lopnám...


De amit változtatni kéne mindenképp, az az, hogy Kevés Otociliusod van, pedig ők is csapathalak. Szerintem kéne még pár darab. Zebradaniból úgyszintén még 1-2.


Amúgy hallod, elgondolkodtam, hogy szétszedem a növényes akimat, és berendezem ilyen "stílusban" :)

De elég annyit mondanom hogy ez kb a 3. akváriumnak a képe amit lementettem a gépemre? (az egyik Takhasi Amano munkája, a második pedig egy GA-s srác verseny növényese? )


Tudom, túlságosan túldicsértelek, de miközben írtam a hsz-m, eszembe jutottak a régi emlékek... Istenem, de szép volt...

2011. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most szép, tetszik, de a növényekkel valóban gondod lesz, kicsit jobban kellene majd összeválogatni őket. A műnövényt szerintem is kivehetnéd.

A hátteret pedig úgy ragaszd fel, hogy előtte megnedvesíted, így nem lesz tele légbuborékkal.

Én olyan 45 liternek tippelem.

Kezdetnek jó, csak így tovább!

2011. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez 60x30x30-as (54 literes). Nem?

Jól néz ki.

2011. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, 54l-es, és tudom, hogy igényesek. Nem, nem adnám el. Köszönöm szépen a sok dícséretet :)
2011. dec. 4. 11:33
 9/11 A kérdező kommentje:
11:00, igen, élők, kivéve a tündérhínárok előtti. db zebradánió van benne egyenlőre+3db törpe szívóharcsa
2011. dec. 4. 11:36
 10/11 A kérdező kommentje:
5db zebradánió van benne
2011. dec. 4. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!