Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Teles vízcserét kell csináljak...

Teles vízcserét kell csináljak hogyan?

Figyelt kérdés
Talajt akorok cserélni és a víz is sárga gyógyszeres kezelés után.Mikor tudom visszatenni a halakat?
2011. dec. 4. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
én : viszek be vödröt és az akvárium vízéből teszek a vödörbe vizet utánna bele a halakat...kiszedem a növényeket lemosom...közben előtte már vittem be esővizet melegedni..az bele öntöm a kitisztított akváriumba és bele a tablettát utána rögtön a halakat. :)
2011. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben én azt javaslom, hogy használj bacikultúrát, majd 1-2 nap után telepítsd a halakat. Viszont 2 naponta cserélj le az akvárium méretétől és a halak számától függően 10-30% vizet. Ilyenkor még nincs biológiai bontás, tehát az akvárium ammónia és nitritmentessé tétele még 100%-ban a te feladatod, nem tudja megoldani magának.
2011. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!