Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jól nézne ki? (dehogyrövid)

Jól nézne ki? (dehogyrövid)

Figyelt kérdés
Újra szeretném telepíteni az akváriumomat,mert nem tetszik úgy ahogy most van.:) Úgy szeretném megcsinálni,hogy kék kövek és fekete háttér,bele hím guppik,vagy neonok nem tudom melyik legyen.Arra gondoltam,hogy karácsonykor megcsinálom.Szerintetek jól nézne ki? Ja és jávai mohát szeretnék bele:) ez az akváriumom 50 literes,de most lesz egy 60 literes meg egy 200 literes is,a kicsit szeretném újjáépíteni.Jó ötlet?Vagy inkább ne csináljam meg?Előre is köszi :)
2011. dec. 5. 18:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Ja és szeretnék még bele red cherry garnélát is :)

[link]

2011. dec. 5. 18:55
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézne ki!Csináld meg nyugodtan!Nekem is neonjaim vannak!
2011. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igazából lehet hogy csak neon lesz azokat jobban szeretem :)
2011. dec. 5. 19:02
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát figyelj a kék kő teljesen gicsessé teszi az egészet

Én azt mondom hogy nézd meg ezeket hátha ikhletet kapsz :)


[link]


[link]


[link]


Én most ezen a héten készülök el 25 literes nano növényes aksimmal fenn lesz akvakertészen a naplóm róla abból is meríthetsz ikhletet :)

2011. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi..hát akkor lehet hogy a kék kő kifújva..:( Na nem baj..pár perc megmutatom a kisebb akváriumomat amit át akarok rendezni :)
2011. dec. 5. 19:11
 6/19 A kérdező kommentje:
2011. dec. 5. 19:23
 7/19 anonim ***** válasza:

Én kicserélném a kavicsot táptalajra (PL:JBL Manado) betenném középre azt a lávakövet és a jobb és bal hátsó sarkot tele tenném növénnyel (persze kis igényűekkel)

innen tudsz válogatni : [link]

2011. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Oké,akkor karácsony után megcsinálom :)) Köszi :) Most nem annyira szép,mert kevés benne a növény..és már 1 éve ilyen,ezért nem tetszik annyira..:) Viszont akkor JBL Manadot veszek :)
2011. dec. 5. 19:32
 9/19 anonim ***** válasza:

Enyim ilyen volt az RC garnélás régi:

[link]


Ez meg a mostani CRS és CBS garnélás,

manado talajjal, de ez csak 20 literes:

[link]

2011. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
csak annyit a tegnap 19:30-hoz, hogy a manado az nem táptalaj, hanem általános talaj.
2011. dec. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!