Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a reális ár? (dehogyrövid)

Mi a reális ár? (dehogyrövid)

Figyelt kérdés
Standard vagy törpe szálkás szőrű kan kiskutyát szeretnék mennyi lenne az ideális ár? Még nem írtam tenyésztőknek..gondoltam itt megkérdezem először hátha van tapasztalat :) előre is köszönöm :)
2011. okt. 16. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Standard vagy törpe szálkás szőrű kiskutya? Hát az meg milyen fajta? Leírhatnád rendesen a kérdést, ha már felteszed. Ha meg nem fajtatiszta, akkor nem kérhet érte senki pénzt. A tenyésztő és a szaporító meg nem ugyanaz. És szerintem ez, hogy "standard" meg "törpe"...hát itt már kezd gyanús lenni a dolog, mint a mini meg extra mini yorkie-nál...mert olyan se létezik, csak a szaporítóknál...
2011. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ember van standard szálkás törpe meg kanichen..itt egy link te barom ;) [link]

remélem boldog vagy !!!!!!!!!!!

2011. okt. 16. 18:04
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]

M.o. egyik legsikeresebb tenyésztője..tenyészt standard szálkást meg törpe szálkást..;) -.-"

2011. okt. 16. 18:08
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, és odaírtad, hogy konkrétan milyen fajta? Linkeltél valamit is? Mert szerintem nem. De javíts ki, ha tévedek. Amit írtál, az alapján ezer féle kutyáról lehetne beszélni. Olvasd vissza mit írsz, mielőtt másokkal ilyen hangnemben beszélsz.
2011. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tévedni emberi dolog..azért mert véletlen nem írtam oda ahogy tacskó egyből azzal jössz hogy szaporító meg hogy neked gyanús meg ilyesmi ha meg látod hogy kihagytam kérdezd meg vagy mondd : hogy melyik fajtát kérdezed mert elfelejtetted odaírni..és nem egyből avval a döggel jönni meg hogy szaporító meg így meg úgy..
2011. okt. 16. 18:25
 6/10 A kérdező kommentje:
mielőtt avval jönnél a tenyésztő nem szálkást hanem sima szőrűeket tenyészt.
2011. okt. 16. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem szerepel a kérdésben a "tacskó" fajta megjelölése, de a standard és törpe kifejezésekből, és még ráadásul szálkásszőrű is, lehet következtetni, hogy tacskóról van szó.


A kérdésre a válasz: lehet kapni már 50-60 ezer forintért is, de bizonyos tenyésztőknél az ár 80-120 ezer forint.


Ha kiválasztottál egy kennelt, akkor keresd meg a tenyésztőt, akár telefonon, akár email-en. Érdeklődj a leendő alom felől, ha van még kérdésed a fajtával kapcsolatban, azt is felteheted neki. Ha van rá lehetőséged, akkor látogass el személyesen egy-egy tenyésztőhöz, nézd meg a tartási körülményeket, a kutyákat, a tenyésztő hozzáállását a kutyákhoz.


Ha felhívod a tenyésztőt, az első kérdésed NE az ár legyen, mert ez nem igazán szimpi egy tenyésztő szemszögéből.

2011. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális választ :) Igen így lesz :) rendes helyről szeretném venni,mert kiállításra szánom a kiskutyát és párszor kipróbálnám vadászatokon is :)
2011. okt. 16. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100 körül.
2011. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 17. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!