Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Triops tudnivalók?

Triops tudnivalók?

Figyelt kérdés
Sziasztok vettem triopsokat és nem tudom hogyan lehet szaporítani és ha elfogy a kajájuk mit kell nekik adni válaszotokat ködszönöm !!!! meg minden egyebet kérdeznék
2011. dec. 12. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát mittudomén, kis vízbe rakod, és ha kikelnek beöntöd őket az akváriumba. De azt olvasom kikelnek aztán éhendöglenek.


Az az ötletem van, hogy "shrimp naturals" garnéla kaját kalapáccsal egy zacskóban apróratörsz. de nem bizti hogy megeszik, csak azért gondoltam, mert azt minden garnéla szereti.


A triops elméletileg halat eszik, azt írják neten, bár elég kicsi az hogy meg tudja enni.


Az Artemia sórák pl az élesztőt is megeszi, de attól be tud rothadni a víz. Az algát is eszik, de a triops mittudomén.


Sose próbáltam ilyet keltetni.

2011. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!