Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit kezdjek ezzel az akváriumm...

Mit kezdjek ezzel az akváriummal? (kép)

Figyelt kérdés

[link] - 54 literes 15 watt (daylight) fénnyel


Szóval elakadtam, és szeretném kikérni a véleményeteket:

- milyen növényt rakjak még a fa köré ami alacsonyabb mint a többi? (mert így eléggé egysíkú a sok magas növény)

- bal oldalt a szűrőt és a fűtőt mivel tudnám eltüntetni, ami jól is mutatna?

- ezt a világos, natúr homokot szeretném kicserélni aquatic nature pro soil-ra. Hogyan tudnám megoldani ezt? (a halakat nem tudom máshová rakni)


(amúgy bal oldalt, alul az a fekete rész riccia szőnyeg, de csak ma raktam be úgyhogy még nőnie kell)


A válaszokat előre is köszönöm :)


2011. dec. 13. 13:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Talajcsere: én komplett homokcserét végeztem 160 literben, anélkül hogy a halakat kivettem volna: vastagabb műanyag salaggal leszívtam a homokot. Ilyenkor persze viszi a vizet is, de csinálhatod úgy is hogy kettő vagy több részletben. Pl először kiszívsz annyi homokot, hogy a vízből 1/3-nál több ne vesszen el. Aztán egy hét múlva megint.
2011. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!