Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért viselkedik így a nőstény...

Miért viselkedik így a nőstény black molly?

Figyelt kérdés
Néhány napja már nagyon pocakos volt, átraktam a szülőszobába. Miután megszült, visszaraktam a társas akváriumba, akkor még úgy látszott jól érzi magát, rendesen úszkált a többiekkel. Még a szülőszobában a szülés után is eleven volt. Ma délután láttam, hogy kicsit magábafordulva lebeg a kavicsok közelében, néha megy egy kört, utána megint befordul. Remélem, hogy ez nem jelent bajt. Ha mégis úgy néz ki, hogy valami nem stimmel, örülnék néhány segítőkész válasznak. Köszönöm előre is!
2011. dec. 14. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak stresszes a sok ide-oda pakolgatástól... a két akvárium vizének minősége/hómérséklete hasonló?
2011. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, színte teljesen egyforma. Viszont a sok ide-oda pakolgatásban csak a kétszeri áthelyezés van benne.
2011. dec. 14. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
hát hidd el, az a "csak" kettő is stresszes lehet
2011. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!