Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A betta, azaz a sziámi harcosh...

A betta, azaz a sziámi harcoshal társítható egy társas akiba az alábbi halakkal?

Figyelt kérdés
Lehet a sziámi harcoshalat Neonokkal páncélosharcsával öveggarnélával és ékfoltos razborákkal tartani?Jah meg persze törpeszívóharcsával?
2009. máj. 18. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Általában ezt ki lehet jelenteni de ez függ a betta temperamentumától is, sőt inkább őt szokták megcsipkedni /mármint a fiút/ pl. a vitorlás, vagy szumi. Nekem volt sokszor és sosem volt gond
2009. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja,amugy az aquarista kézikönyv azt irja hogy jól társítható,csak hímekkel ne tegyük össze,meg fátyolosfarkuakkal,de sokan itt irták h nem lehet öszerakni,más irja h kijönnek egymással,a tanáromnak meg fátyolosfarkuval van és nem bántja...Mi az igazság?egyszer öszejön egyszer nem?
2009. máj. 18. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hím betta széttépi egymást, ezért nem szabad egy akváriumba 1-nél több hím bettát rakni, a lányok nem bántják egymást, de a hímek kakaskodnak. Más halfajokkal megvannak, kivéve talán a szintén harcos jelleműekkel, azzal érdemes vigyázni, amúgy nem szokott gond lenni.
2009. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom,de a többi halat együtt tartani lehet?
2009. máj. 18. 20:08
 5/11 A kérdező kommentje:
*hallal
2009. máj. 18. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
A felsorolt halakat a betta nem fogja bántani. Ezek a halak meg senkit sem bántanak. Coryból és razbórából kis csapatot vegyél, ne egy-egy darabot.
2009. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ojj de jó hír.Köszi szépen,ez egyértelmü válasz volt:)Akkor asziszem meglesz az első bettám.:)KÖSZI!
2009. máj. 19. 17:54
 8/11 A kérdező kommentje:
AMugy ha veszek egy bettát,két akváriumbol tehetem meg,a rendes akváriumbol halak közül,és az üvegkockábol(az a pohárméretü kis víz).Melyikböl vegyek,gondolom ami külön van életébe nem volt halak közt,ezért lehet agresszívabb?Vagy mindkettő ugyan ugy viselkedne?Tehát mindegy h honnan veszem vagy a közös aksibol vegyem meg vagy az üvegkockábol?
2009. máj. 20. 15:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Nehezen értettem meg a kérdést, mintha a Google Translate-tel fordítottad volna... :-)

Kis "pohárban" volt a nagykerben is, de én a többi hallal együtt tartom. Senkit sem bántott.

Tehát a betták legalább 90%-a eltölt egy kis időt üvegkockában, az is amelyik a kereskedésben már akváriumban úszkál.

2009. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Amugy a kérdés egyszerübben:Agresszívabb az a betta,amelyik a kockában vásárolható meg,minden haltol elzárva,mint a társas akváriumbol megvásárolt?

De a válaszod egértettem,benne van a válasz.köszi.

2009. máj. 20. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!