Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha meghal egy hal akkor azt...

Ha meghal egy hal akkor azt hova kell rakni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 20:53
 1/7 anonim válasza:
100%
Gondolom akváriumi halról van szó, WC-n húzd le vagy áss egy kis gödröt és dobd bele, vagy ha van macska a közelben add oda neki és kívánj Boldog Karit neki!:D
2011. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én meg mindig eltemetem őket a virágok földjébe..a virágok is szebbek őt meg tisztességesen tettem örök nyugalomra...mármint ha van egy virág a cserépben akkor abba ...
2011. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Macska,vagy wc.
2011. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:

Én az erkélyládába szoktam temetni a begóniák alá. Szerencsére nálam nagyon ritka a haláleset, és pici halaim vannak, így ez tökéletesen működik. A begónia olyan jól érzi magát, hogy még most is van rajta virág a fűtetlen lépcsőházban.


De egy félkilós aranyhalnál már nem lenne jó ötlet, és a WC-n se menne le egyszerűen. Én a kertben ásnám el(már ha lenne kertem meg aranyhalam), de a kukába is lehet dobni. Macskának nem adnám, mert a végén még rákap a dologra és önhatalmúlag pecázni kezd.


Hogy hova kellene szabályosan, na az egy jó kérdés, mert a törvény szerint az állattetem veszélyes hulladék és spéci lerakóba kell vitetni. De szerintem ezt még az sem gondolta át, aki kitalálta.

2011. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért a 7 kilós amúrt elég sokáig kéne tunkolni a wcben...
2011. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehúzni a WC-én! :D

Egyépként tényleg vagy kidobni a kukába ami nem a házban van különben ha abba a kukába dobod be ami a házban van az nagyon büdös lesz.A rothadó hús.

2011. dec. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Doruss ***** válasza:
Én a kertben szoktam elásni, egy kis területet kijelöltem haltemetőnek, és oda.
2011. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!