Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit ajánlasz ecsetalga ellen?

Mit ajánlasz ecsetalga ellen?

Figyelt kérdés
Azon kívül h teljesen cseréljek/fertőtlenítsek mindent. Nem akarnék megszabadulni a mostani halaktól. Van vízhez adagolható szer mint a halbetegségeknél?
2011. dec. 20. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy az amano garnéla megeszi?
2011. dec. 20. 19:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam megette a nagyját. Kicsi pamacsok maradtak nagy "moszatok" helyett.
2011. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát de én se szabadultam meg a halaktól, de attól még le tudtam fertőtleníteni mindent és már nincs ecsetalgám. Jó az a hypó, én mondom. Amanom nincs :D
2011. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:
Én az easy carbo helyi adagolására esküszöm. Gyógyszertárban vehetsz fecskendőt, azzal lehet precízen ráküldeni az algára. A napi adagot mindig közvetlenül a pamacsokra nyomom, előtte lekapcsolom a szűrőt és hagyok neki pár percet hatni. Lassan, de biztosan fogy az akváriumból. Peroxiddal is csináltam, az hatékonyabb volt, de drága(oxigéncsepp művésznéven kapható). A gyógyszertári peroxidnak meg nem tudom, mennyi az egészséges adagolása.
2011. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!