Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az afrikai achátcsigát szórako...

Az afrikai achátcsigát szórakoztatni kell, különben unatkozni kezd. Mit jelent ez egész pontosan? :D

Figyelt kérdés
Nyilván nem a labdára vagy a mókuskerékre gondolnak... :P
2011. dec. 24. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt azt, hogy nem szabad mindig ugyanúgy kinéznie a terráriumának, én speciel a tereptárgyakat minden takarításnál másképp helyezem el, meg néha cserélgetem őket, hogy ne legyen uncsi, a kaját sem mindig ugyanott kapják, meg kell keresniük.

Másrészt meg igenis ki kell venni, hagyni csúszkálni a kezeden, megmutatni neki dolgokat (meglepően intelligensen tudnak megfigyelni), hagyni pancsolni langyos vízben, vagy gyengén folyó csap alatt, meg ilyesmik.

Az enyémek néha tényleg kedvetlenek lesznek, de egy kis meleg vizes lemosás csodákat tesz, meg hogy pár percig mászkálok velük a lakásban, megmutatom mindenkinek, családi csigasimogatás van, és máris felélénkülnek :)

2011. dec. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Egyemmeg, akarok én is ilyen csigát! :D
2011. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

kedves 1.: köszi a választ!! fürdetni kell őket?akkor nem fulladnak meg? eddig úgy tudtam,bőrön át lélegeznek... :)


kedves 2.: ha Pest közelében laksz,adhatok kiscsigákat,ha majd lesznek :)

2011. dec. 24. 20:05
 4/14 anonim válasza:
Pesti vagyok, köszönöm :) Csak az a baj, hogy most nem nagyon tudnám hol tartani őket, elég mobilisan élek. :(
2011. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

az enyémek (Béla és Guszti xD ) max 2hetesek lehetnek,és 6hós koruktól lehetnek csak picik,szóval majd ha kellenek csiguszok,írj privit! :)

kellemes ünnepeket!! :)

2011. dec. 24. 20:31
 6/14 anonim válasza:
Köszönöm, ha úgy alakul, írni fogok mindenképp! Boldog karácsonyt! (Bélának és Gusztinak is:D)
2011. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
átadom :D
2011. dec. 24. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Juj, tudsz Béláról és Gusztiról képet mutatni? Nagyon édesek lehetnek. ^^

Én is kedvet kaptam a csigázáshoz. :D

2011. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

csináltam 1fotót,itt épp a szépiacsonton alszanak,ami azért kell nekik,hogy kálciumot "szívjanak fel"a házuk építéséhez,hogy az kemény és egészséges legyen :)

a nagyobbik,a kakis csiga személyében Gusztit,a kisebbik személyében Bélát mutatom be a nagyközönségnek :D


[link]

2011. dec. 24. 21:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cukik. ^^
2011. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!