Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A bébi guppyk-nak hány C°...

A bébi guppyk-nak hány C° kell? Esznek valamit? Kell levegőztető? Egy befőttes üvegbe tettem miit csináljak? ( 1 db született vagy egy élte túl az anyja belehalt a szülésbe)

Figyelt kérdés
Tanácsokat és hogy mennyi idősen tehetem be a többi hal közé ?Van 1 fenékharcsám 1 betta(hím) 3 zebra dánió 1 guppy(hím) 2 alganyaló 1 alma csiga 2 xifo ( egyik villásfarkú) és 5 neonhal (ezek között van vörös neon is )
2011. dec. 28. 11:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és egy gömbmohát tettem be neki ( úgy tudom az levegőztet egy kicsit kell cserélni a vizet nála?( 7 dl-es üvegben van)
2011. dec. 28. 11:08
 2/5 Platypus ***** válasza:
Befőttes üvegben nem egészséges halat tartani. Vegyél ivadékhálót, és akaszd a nagy akvárium sarkába. Abban biztonságban lesz a kicsi a többi haltól.
2011. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi kell neki mint a kifejlett állatoknak 20 - 28 fok között szerintem elég lesz neki. Hát én egyszer 2 hónaposan tettem be őket a többi közé de sajnos rossz ötlet volt mert néhányat megettek belőlük. Úgy, hogy szerintem várhatsz vele amíg kb. akkora nem lesz, hogy ne férjen be a szájukba. Igen adhatsz neki sóféreg lárvákat, vagy ivadék nevelő tápot, később apróra vágott tubifexet. És mekkora az a befőttes üveg? Ha nagyobb mint 5 liter akkor egy idejig tarthatod benne szerintem de ha nem akkor minél hamarabb venni kell neki egy akváriumot. (nagyobbat mint 25 liter) Hát kéne neki egy kis porlasztókő vagy valami levegőztető de amíg nem tudsz beszerezni ajánlatos mindennap cserélni egy kis részét a víznek. (Csak egy napig pihentetett vízzel cserélj) A hím guppi mellé ami megmaradt vegyél legalább 2 nőstényt, mert az anyjuk valószínűleg azért pusztult el, mert még túl fiatal volt a szüléshez és a hím túlhajszolta.
2011. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az ivadékháló mennyibe kerül kb ? új akvárium drága 1 halért
2011. dec. 28. 11:22
 5/5 hihihh ***** válasza:
Kb.: 600-végtelenig vannak olcsók amik jók .... Amúgy nem kell nekik feltétlen ilyen háló, mert ha megszületnek akkor a fény felé fognak úszni, a víz felszíne felé... Vegyél víz felszínén "lebegő" növényt, hogy belebújhassanak... az majd jó lesz
2011. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!