Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lett szerintetek?...

Milyen lett szerintetek? Vélemények! :D

Figyelt kérdés

Főként fő válaszadók véleménye érdekel:D ( Murr, hable,platypus,spucc, meg aki még válszolgatott a kérdéseimre..:D


Balázs


2011. dec. 28. 19:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

kepfeltoltes.hu/view/111228/1228527215K_p_002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Szerintem ez akar lenni :)! Szép lett

2011. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
2011. dec. 28. 19:33
 13/28 anonim ***** válasza:
próba [link]
2011. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Valami tényleg van vele, manuálisan kell másolni, meg beilleszteni...
2011. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
2011. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

megy ez...


csak én "fórumokhoz" megjegyzés alattit bogarsáztam..


Nem a "link" alattit.. de már sikerült!:P ott vannak a képek":P

2011. dec. 28. 19:36
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy én fő válaszoló vagyok-e,de általában szoktam válaszolni minden akvarisztikával foglalkozó kérdésre.Nos szerintem szép az akvid,de mehetne bele több növény,középről azt a kerámia bujkálót én mindenképpen kivenném és a posztert lecserélném egy fekete kartonra.Ez kiemeli a halakat a homokot és növényeket is.vedd ki belőle a kagylókat,mert keményítik a vizet és nem illenek egy édesvízi akváriumba.valamint én hátrébb ültetnék még néhány nagyobb növényt hogy szebb legyen.

Itt az enyém.Légyszi majd írd le oda kommentba,hogy mi róla a véleményed..Köszi..:) http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__2..

2011. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem rossz. A növényeket jobban csoportokba szedném, és jobban próbálnám elrejteni a technikát. (fűtő, hőmérő...)

Lehet nagyon fog algásodni az a világos aljzat. De majd még érik is gondolom, a moha is természetesebbnek fog hatni, stb. Végül is jó lett, szép.

2011. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Hali!

Alakul, gratulálok! Én is azokat tudom elmondani, mint az előttem szóló, a háttér, a kerámia, a csigaházak nem túl jók, növény pedig mehet majd még. De szép lesz, kezdetnek nagyon rendben van.

A privátjaidra majd ha lesz erőm, válaszolok, csak most a karácsonyi zabálás és borozgatás közepette nincs energiám 2 sornál többet olvasni :)

2011. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

csigaházak 10 évbe benne vannak kb, de kiszedem akkor!

a kerámia arra szolgál h belepje jávai moha majd, 2 tő van rá kötve:P ahoz i nkább nem nyúlnék..


még veszek 2 tő jávai mohát, azt felkötöm mangrovéra meg, vasfára..


hátteret megpróbálom megoldani,csak a szekrény pereme és akvárium között k b. 2 centi van, megpróbálom bevágni!


Milyen fekete kartont?papír boltba lehet kapni?


Növényekkel kapcsolatba, 3 hete vanank bent, sokat nöttek, megnéztem mekkora nőnek úgy kalkuláltam.. pl. háts bal alsó sarokban van egy Echinodorus ozelot Tomi ami 50 centire is megnő tenyérnyi nagyságűú levelei lehetnek.. mióta megvan 5 levelet hozott.. csak régi levelei magasabban voltak.. elvolt rágcsálva.. és lecsípegettem...


jobb alsó sarok egy pici aponogeton boivli. ami szitén volt nekem.. egész akváriumot benőtte.. úgy kalkuláltam h ezek bőven nőni fognak belepik fél év alatt.. és majd ki kell szépen ritkiítani.. varinézia vagy melyik sás.. alulról tőle 10 centikre csomo kis hajtást hozott amik 5-6 centik, 2 hónap teli lesz vele akvárium..:D

2011. dec. 28. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!