Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lett szerintetek?...

Milyen lett szerintetek? Vélemények! :D

Figyelt kérdés

Főként fő válaszadók véleménye érdekel:D ( Murr, hable,platypus,spucc, meg aki még válszolgatott a kérdéseimre..:D


Balázs


2011. dec. 28. 19:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

2 nagy anubiasról, amik szitén tenyérnyi nagyságú levelet fognak hozni..:D


nem értem növény mért kevés, ezek növendék kis növények..:)


jávai mohát mindenképp veszek még 2 tötvet bele!:D

felcsapom a fák tetejére:D

2011. dec. 28. 19:54
 22/28 anonim ***** válasza:
Igen.Olyan karton amit a papírboltban kapható.Nekem is az van háttérnek..:D
2011. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
ez az aljzat már 3-4 éve benne van..:D
2011. dec. 28. 19:57
 24/28 A kérdező kommentje:
2-3 hónap, majd csinálok képeket, kíváncsi vagyok h akkor is azt mondjátok-e hogy kevés a növény..:-DDDD szürő mellé közvetlen jobb hátsó sarok, direkt nem tettem növényt.. valinéria úgy is elfog oda nőni, így is tőle 10 centire bújnak ki a kis tövek... bal hátsó sarok is üresnek látszik, de alul egy ilyen Echinodorus ozelot Tomi van ami nagyon nagyra nő, 5 levelet hozott mindennap új levelet látok középen kijönni.. csak ami 10 centis levél volt szárral együtt... azokat lecsíptem szépen lassan ahogy hozott új levelet... gondolom ahonnan hozták ott mert rendeltem, megrágta valami élősködő.. de már csak szép levele van:P
2011. dec. 28. 20:05
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem szép.


Én nem vagyok pószter ellenes, szerintem jó poszter van mögötte.

2011. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 symmer ***** válasza:
nem akarlak szidni vagy magát a stílust de sztem nagyon rossz ott benn az az agyag henger én a helyedbe egy kisseb de gyönyörű követ raknék
2011. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 zsoka79 ***** válasza:
Szép lett. Háttér, szerintem sok vizet nem zavar mert a növények pár hónap múlva takarnak majd mindent. Csak így tovább.
2011. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

köszi!:)


az agyag, az kerámia.. olyan mint egy fa darab.. belül üreseges elön hátul fent betudnak menni halak, és szeretnek benne lapítani..:D

2011. dec. 29. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!