Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy hal, az akváriumba ami...

Egy hal, az akváriumba ami kell és egy35literes aksi ára mennyi?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 15:33
 1/3 anonim válasza:
4000 Ft az átlag, de az a gyártótól függ.
2011. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is 4000ért láttam a sima üveget.De például én most vettem egy 30 literes komplett szettet az 20000volt.
2011. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha szeretsz barkácsolni és tudsz alapanyagot olcsón beszerezni akkor olcsón kijöhet

mi az az egy hal? ha nincs eldöntve akkor egy hím bettát ajánlok de neki tető is kell az akváriumra

kell egy akvárium használtan olcsón lehet kapni újonnan én 3000-ért láttam: [link]

kell egy szűrő: belső szűrő kb 400 l/h-s teljesítményű ezt neked kell kiválasztani

ha nem tudsz állandó 27 fokot biztosítani akkor kell egy 50 wattos automata fűtő

kell aljzat, növény víz és a hal: boltban kb 600 ft

kell a tető ez rajtad múlik hogy mennyi és a világítás is kell és az is rajtad múlik.

[link] ide regisztrálj fel és olvasgass

[link] itt a betta de ezekből sok különböző színű van

2011. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!