Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen talaj...

Todorervin kérdése:

Szerintetek milyen talaj lenne a megfelelo?

Figyelt kérdés

3 akvariumom van 40,90,120 litresek.

Patakbol valo homok , és ko van bennuk evek ota,most valami szépet szeretnék,akvarisztikai boltbol.

Azt szeretnem megtudni h milyen szinu es meretu a legmegfelelobb, hallottam mar hogy a sotet a jobb mert kiadja a halak szinét,a mérete olyan kellene legyen, hogy a halkaja és az urulek ne huljon be,és ne sertse fel a harcsáim bajszát.

Ti milyent ajanlotok?


2011. dec. 29. 21:52
 1/4 anonim válasza:
Nekünk világító kövek vannak: Kis műanyag kövek, amelyeket a napfénye tölt fel, este nagyon dekoratív, amikor világít. Én imádom!! Igaz ez nagyon drága, de hosszú távon megéri, és gyönyörű!!!
2011. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi,de én simplára gondoltam,csak valami szinezekkel es egyforma mérettel...
2011. dec. 29. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem például bemész a Fresnapfba és ott van egy csomó színes ajjzat.Piros,meg fekete is ami szerintem a legjobb választás lenne.A fekete olyan hatást kelt,mint a Bazalt zúzalék,de nem sérti fel a harcsák bajszát.
2011. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-3 milliméteres szemcsenagyságú, apró fekete kavicsot vegyél. Van olyan ami lekerekített.


A JBL manado se lenne rossz, csak az narancssárga, illetve tégla színű. Mondjuk azon a piros halak elég rondák, de egy barna, vagy fekete hal sokkal jobban mutat rajta, mint a fekete kavicson.

2011. dec. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!