Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az akvárium?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik, én is valami ilyesmit szeretnék a meglévő mellé. http://www.youtube.com/watch?v=QO1h8bwamCE
2012. jan. 3. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem sok mindent látok belőle, de biztos szép. Viszont a zenétől agyhalált kaptam :D
2012. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Növények vannak benne, de úgy egészben nem látszik milyen.

Van benne Hemianthus micrantemoides, Vizi hortenzia, és asszem Óriás tündérhínár.

2012. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Murr miért? ez titanic *-*
2012. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az :D
2012. jan. 3. 21:53
 5/5 Platypus ***** válasza:
Nekem elég összecsapottnak tűnik. Extrém fényigényes növények kombinálódnak árnyéktűrőkkel és műnövényekkel. A Hemianthus csúnyán pusztul. Ez alapján merem feltételezni, hogy a Cabomba frissen vásárolt, azért szép még. Az akváriumnak csak egy nagyon szűk szeletét láthatjuk, a mopani fától jobbra. Ez maximum 30 liter, de még annak is szűknek tűnik a beépített háttér és a nagy levelű növények miatt.
2012. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!