Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 100 l-es akvárium kb....

Egy 100 l-es akvárium kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
kb. 10.000 ha egy sima,egyszerűt akarsz.
2012. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én szett-re gondoltam
2012. jan. 2. 14:09
 3/7 A kérdező kommentje:
*szettre
2012. jan. 2. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Újonnan, üvegtetővel együtt kb. 10-15ezer körül már lehet találni, használtan, ha körülnézel a vaterán, teszveszen és expresszen, rábukkanhatsz nagyon jó ajánlatokra, fillérekért. Minden esetre boltban jóval drágább, mint csináltatni.
2012. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akvariumplus-tól vettem az akváriumot, 112 literes volt 6700 ft. Ha kérsz rá üvegtetőt, az még plusz 2ezer asszem, de nem tudom pontosan, én nem kértem rá. Aljzatnak nekem 5 liter Aquabasis Plus van alul, felette 10 liter Manado, ez volt olyan 8ezer. Növényeket sokat ingyen szereztem, de olyan 4-5ezret lehet számolni, ha kereskedésből veszed (mondjuk annyira nem ajánlom, csak a Green Aqua-ból). Halak nekem 11ezerbe kerültek, ebbe vannak tetrák, neonok, garnélák, kalászhalak és törpe szívóharcsák. De ezek mind függnek attól, hogy miket veszel. Szűrő nekem most egy Aquael Fan2 Plus van, ami rohadt kevés, ez volt 3ezer (használtan, de újszerű állapotban), fűtőm egy 150W-os Aquael, az 5ezer volt a Fressnapf-ban (lehet olcsóbban is kapni, de nekem SOS kellet, és csak ez volt a közelben). Szűrőt jobb lenne ha te is beszereznél egy külső szűrőt, én is ezt fogom tenni hamarosan.
2012. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szettet ne vegyél, mert gyenge benne a szűrő is meg a világítás is. És drágábbra is jön ki, mintha te összeszednéd külön-külön.
2012. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pl. itt lehet választani szűrőt.

[link]

2012. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!