Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Biztos, hogy ez darakór?

Biztos, hogy ez darakór?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem észre, hogy a rózsalazacaim egész testén sűrű, fehér pöttyök jelentek meg. Nem minden hal ilyen, csak ők. Namost eddig még rendben is lenne, hogy darakór, nade tettem egy kísérletet, mivel láttam, hogy inkább kifelé állnak ezek a pontok (mintha csak rájuk ragadt volna néhány levegőbuborék). Jó, most nézhettek hülyének, meg kioszthattok, hogy állatkínzó vagyok, de kivettem az egyik halat, végigdörzsöltem a kezemmel a testét és amikor visszatettem az összes ilyen kis pötty eltűnt. Most ez akkor mi? A darakór nem parazita, ami cisztákat képez a testen?
2012. jan. 4. 21:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A kereskedő azt mondta, hogy elég lúgmentes só is. De abból mennyit kell adni literenként? Arra már nem emlékszem.
2012. jan. 5. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!