Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorláshalak megkülönböztetése?

Vitorláshalak megkülönböztetése?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az íváskor a nőstény hasa megduzzad a hímé ivarszerve is látható lesz és ívási időszakban harciassá válhat és elüldözheti a többi halat a nősténytől de nekem 2 vitorlásom van és egyiknek a hasa megduzzadt de ez a hal kergeti a többit és nem nagyon értem hogy miért, a másik ami talán a hím az pedig nem bánta egyiküket sem!
2012. jan. 6. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább azt kérdezném, hogy mekkora helyen tartod őket? Ez a két hal mekkora méretre? Párba álltak már? Milyen halakkal tartod őket?
2012. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 akva apor ***** válasza:

1kb.ez az én kérdésem is.

2Az is lehet,hogy nem ikratermelés miatt duzzatt meg hanem élösködőtől szenved ezért kergeti a többit(ez csak akkor érvényesül ha az első nem.)

2012. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!