Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halak kibirják egy hét...

A halak kibirják egy hét élelem nélkül?

Figyelt kérdés
Guppik, Xipho-k, lazacpontyok. Nem tudom kire bizni őket, s egy hétre el kell mennem. Előtte jól bekajáltaom őket, de nem hiszem, hogy kibirják. Nagyon fognak szenvedni szerintem. Szomszédot sem kérhetem meg nagyon, folyton a lányánál van, szóval mit tegyek?
2012. jan. 7. 13:43
 1/4 anonim válasza:

Szerintem kibírják, de ez attól függ, hogy milyen szívósak!

Nem tudom. Meny el egy állatboltba és ott kérdezd meg!

2012. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg kibírják, de nem szabad gyakran eljátszani. Amúgy lehet kapni haletető autómatát is. Kb 10e Ft lehet. Ha sokszor van úgy, hogy el kell menned, akkor lehet, hogy érdemes beszerezni egyet. Meg van un. Holiday taplettás táp, ami lassan oldódik, pont erre a célra.

[link]

2012. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsoka79 ***** válasza:
Nekem Guppi, Neon és zebradánióm van. Nálam simán birtak egy hetet.
2012. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek a halak vígan kibírnak egy hetet, nem kell aggódnod egy percig sem. 2 hét sem kottyan meg nekik, a 3 már húzós.

Viszont TILOS előtte túletetni őket, normál adagot adj!

És cserélj le 30% vizet, mielőtt elmész, bár ez úgyis kötelező hetente.

2012. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!