Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megtudnátok mondani, hogy...

Megtudnátok mondani, hogy ilyen akváriumba milyen halat lehet tartani?

Figyelt kérdés

És azt h mennyi időnként kell tisztitani? Meg ha még van valami fontos, ami kell ahoz h tartsak egy halat ilyenbe.

//www.google.hu/imgres?q=hal+akv%C3%A1rium&hl=hu&biw=1152&bih=726&gbv=2&tbm=isch&tbnid=gljr2k9H81nUnM:&imgrefurl= [link]


2012. jan. 12. 11:12
 1/6 anonim válasza:
Ha jól tudom és nem csal az emlékezetem valahol már betiltották az ilyen akváriumot, szerintem inkább téglalap alakú akváriumot vegyél..
2012. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Keress rá a neten, leirják milyen halat lehet egy akváriumba tenni.. azt tudom hogy ahány centi egy hal annyi liter kell nekik..

Amit én tudok javasolni, az egy professzionális cég, amelynek profilja: mindenféle tengeri akvárium, édesvízi akvárium tervezése, egyedi kivitelezése, garanciális karbantartás.

Minden olyasmit megterveznek, ami kell egy komplett akváriumhoz, legyen az maga az akvárium, édesvíz vagy tengeri, hal, díszhal, kagyló, csiga, növény, stb. A tervezés, kivitelezés után a telepítést is elvégzik és karbantartják.

Itt a linkje:

[link]

2012. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Betiltották már tavaly a kerek akváriumokat!
2012. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gömbakváriumba tarthatsz vizi növényeket például.

Másra nem igazán alkalmas.

2012. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz,hogy zselé akváriumban,akkor olyan nincsen..Ha a gömbakváriumra akkor pedig abban nem lehet halat tartani.

A gömbakváriumot betiltották,és azt is,hogy 30 liter alatt gerinces állatot tartsanak.Tehát ha ebben a kis gömbakváriumba tennél halat több ízben is megsértenéd az állatvédelmi törvényt.

2012. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!