Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat vegyek akváriumba...

Milyen halat vegyek akváriumba? Most akarok venni olcsó akváriumot nem tudom hány litereset. Érdekelnek a tengeri halak.

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 17:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Nem annyira olcsót olyan maximum(!!!!!) 10 ezer forintot akarok rá költeni"


"A kérdező kommentje:

Én csak azt írtam kb.(????WTF???xdd) tehát plusz minusz 2-3 ezer forint.Tudom hogy 10 ezer forintból nem lehet! Csak az írtam kb."


hátoks..xdd

2012. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szóval:

A bohóchal, doktorhal, stb. tengeri halak, csak tengeri akváriumban tarthatók, aminek a költségei olyan nagyon, hogy nemhogy 10, de 100ezer forint sem feltétlenül elég. Tengeri akváriumot pl nem is lehet 30literesből csinálni.


Ha 10ezer Ft-ot szánsz az akváriumra, az előző javaslatok alapján szerezz be egy 30 literes akváriumot, és sziámi harcoshalat (bettát). Ebből a pénzből, ha szerencséd van, szépen be fogod tudni rendezni neki az akváriumot.


Ha feltétlenül tengerit akarsz, akkor sokkal nagyobb összegekben kell gondolkodnod . Egy darab bohóchal is 3500Ft ( [link]


Remélem így világos lesz a válasz!

2012. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

50 literbe vehetnél esetleg Törpe gömbhalakat:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6o1fw..

Kell tenni bele sok növényt nekik.



Vagy tarts Darázsgébeket (ennek 10 liter vízre egy evõkanál sót kell keverni a vízébe):

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WRIsp..

A sós vízben nem maradnak meg a növények, ebbe csak gömbmohát érdemes venni és akkor fény sem kell neki sok, meg az bírja a sót is.

2012. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az első akváriumom is 10 ezer volt. Nem tom mit izélitek szegény gyereket. Kb 12-13 éves lehettem, és karácsonyra kaptuk. Csak ennek már vagy 15 éve. :))) Csak azt üzenem, várj még a halászattal. Gyüjtögesd a pénzed, és ne siesd el a dolgokat. Kölömben ez az egész rosszul fog végződni.
2012. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 akva apor ***** válasza:
És a tengeri halak tartása nagy tapasztalatot és SOK PÉNZT igényel nameg nehéz szép és egészséges példányokat is tartani meg sokkal kevesebb tartható egy akváriumban tengeriből mint pl: édesvizí trópusiból tehét nagy akvárium kevés hal mégnagyobb akvárium kicsivel több hal(+PÉNZ)
2012. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

[link] ebből neked a Hang On vagy az Impeller kellene ez 8e forint + egy betta nálunk 600 ft + aljzat [link] itt válogathatsz de ha a legolcsóbbat veszed akkor 1000 ft

innen meg már a fantáziádon múlik hogy milyen növényt és diszt veszel.

és maga a betta: [link]

2012. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Néz körbe a vaterán. Ott vannak akváriumok.
2013. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!