Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem árt nekik? (bőv. Lent)

Nem árt nekik? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Akarok sót tenni(jódmentest) az akváriumomba. 1 csapott evőkanál/10 liter- re gondoltam.

guppik vannak benne és 2 db. törpe szívóharcsa. Azt akarom kérdezni, hogy a törpe szívóharcsáknak nem árt a só?

Amúgy a halaknak semmi baja sincs, csak azt olvastam, hogy az elevenszülők kedvelik az enyhén sós vizet.


2012. jan. 14. 09:25
 1/7 anonim válasza:
0%
Szerintem árt nekik és tengeri vízre gondolt
2012. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bán Máté ***** válasza:
Jó a sós víz a halaknak de azt pontosan nem tudom hogy mennyi só kell 1 liter vízbe.
2012. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bán Máté ***** válasza:
Hany lityós az akvi?Mert attól függ.
2012. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bán Máté ***** válasza:
Ha jól tudom 20l be kb 1 evőkanál só.
2012. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a mennyiség még semmilyen halnak nem árt. Mondjuk a törpe szívóharcsa lágyvizes, neki nem túl jó ötlet sóval tovább keményíteni.

Szerintem ha nem muszáj, akkor ne kezedj bele, ha minden rendben van az akváriummal, akkor igazából nem oszt, nem szoroz, hogy sózol-e vagy sem. A guppik szeretik, de nélküle is jól érzik magukat.

2012. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 54 literes az akvárium.
2012. jan. 14. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb ötlet.

Lehet, hogy kibírja, de elég rosszul érezné magát, az biztos!

2012. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!