Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen akváriumi növényt...

Darkkingdom kérdése:

Milyen akváriumi növényt vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan "Gondom" van, hogy szeretném megnézni egy két növényen hogy megmaradna e az aksimban...De nem táptalaj az ajzat...de van nekem egy kis mini "Váza", olyan kis ültető (Égetett agyag)!Abba teném bele!Van esély rá hogy megmaradjon? ha azt mondjátok hogy egy próbát megér...akkor mi lenne az a növény ami nem tömegesens zép hanem magában is mutat?
2012. jan. 16. 12:31
 1/4 Platypus ***** válasza:
Minden akváriumban megmarad pár helyesen megválasztott növény, amennyiben van valami minimális világítás. Az Anubias mindent kibír, ezt nem kell leültetni, csak rákötözni valamire. Ha leírod mekkora akvárium és milyen a világítás, akkor tudunk növényt is ajánlani. A jó talaj nem létfontosságú, sok faj nem kényes rá. A világítás viszont kritikus.
2012. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó leírom...tömören :)


90 literes akváriumom van és egy SERA 18W-os 60cm-es T8-as cső egy darab,12000K! esetleg ha még kellene valami mond légyszives!


Ajzatom pedig hát nem tudom pontosan de ilyen nagyon apró sóder szerű világos színű,nem tengerparti világos,olyna tör színű,de már nem tudom a nevét pontosan,vagy amegnevezését!

2012. jan. 16. 13:31
 3/4 A kérdező kommentje:
*olyan tört színű...
2012. jan. 16. 13:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánt kihagytam, hogy SERA BLUE SKY a cső pontos neve!
2012. jan. 16. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!