Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja van a sziámi harcoshal...

Mi baja van a sziámi harcoshalamnak?

Figyelt kérdés
Az uszonya beszokott szakadozni de 3-4 nap után renbe jön van 2 feher folt a fején de et mér kb 1-2 hónapja ott van uszkál és eszik rendesen kb már 1 éve mag van 1 éves korába vettem kb 2 éves lehet mi lehet e baj. Fűtés van, szűrőm is van kb 7-től 1-2 órás megszakítással 20óráig megy heti 20-30% vízcsere a szűrést ki kell kapcsoljam estére mivel a szüleim igy gondfolják és akármit mondok akkor se lehet mert azzal jönnek hogy ha erőszakoskodom akk akvim se lehet.
2012. jan. 17. 14:19
1 2 3
 11/28 Darkkingdom ***** válasza:
még annyit megkérdezhetek hog yte hány éves vagy? cska hog yteljesen összeálljon a kép!
2012. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
biztos hogy a szűrő kimaradozása az oka a halad bajainak. Így semmi értelme egyébként annak a pár óra járatásnak sem... Vegyél bele egy JBL filter startot és ne kapcsold ki a szűrőt. Különben bármilyen halat raksz majd bele, meg fog dögleni a saját ürülékétől.
2012. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2012. jan. 17. 14:56
 14/28 Darkkingdom ***** válasza:

A korod azért érdekelt hogy esetleg van e anniy jövedelmed hogy odaadod otthon hogy megnyugodjonak!

igen sajnos ha aszűrő nem mehet akkor az nem jó!Lehet hogy kibirja a ahalad lehet még ottlessz félévig!De gatyásodni fog lefele elég gyorsan!

2012. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
1 éve meg van
2012. jan. 17. 15:04
 16/28 anonim ***** válasza:
Én ezzel nem dicsekednék. Nem gondolod, hogy az egy év alatt szenvedett szegény eleget?
2012. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Darkkingdom ***** válasza:
jólvan nem őt kell bántani,ő megtenne érte mindnet,de nem szólhat ellent a szüleinek...de szeretne egy halat!Ez is érthető!De most ne őt bántsátok, aszülei nem értik meg!
2012. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a megértést nekem elég ez az 1 hal csak az a lényeg hogy jó legyen neki szivesen járatnám a szűrőt egész nap és még ki is fizetném a szüleimnek a havi 200-300 forintot de egyszerűen lehetetlen meggyőzni őket
2012. jan. 17. 15:11
 19/28 anonim ***** válasza:
Én megértem. De ha tényleg nem lehet a szülőket meggyőzni a szűrő állandó járatásáról, akkor a kérdező nagyon önző, mivel Ő annak ellenére is akar halat, hogy tudja: a hal szenved!
2012. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg nekik, hogyha nem járathatod a szűrőt, akkor szeretnéd inkább elajándékozni. Mondd meg, hogy segítsenek ebben, mert így rossz a halnak, és hogy ez állatkínzás. Te viszont nagyon szereted, így jobb lesz neki, ha más helyre kerül.


Ha erre nem enyhülnek meg és nem sajnálnak meg teljesen, akkor nincs jobb ötletem.

2012. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!