Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A szűrő csövét hogy lehet...

A szűrő csövét hogy lehet takarítani?

Figyelt kérdés

barna trutyi van benne és szeretném valahogy kitakarítani de nem tudom hogy hogy?

3 hónapos a szűrő szóval ez az első takarítás.

2 méter a cső és 16 mm vastag ha ez számít valamit.


2012. jan. 17. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ugyan ilyen lesz. Ha van türelmed, akkor dróttal vagy damillal áthúzhatsz rajta egy rongyot, nem egyszerű mutatvány. Főleg 2 méternél. Nem érdemes vele vesződni.
2012. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a damil jó ötlet és nem is nehéz köszi a tippet.
2012. jan. 17. 16:43
 3/6 A kérdező kommentje:

kb 10 perc volt.

fogtam 3 méter horgászzsinórt és tettem az egyik végére 3 gramm ólmot. az ólom segítségével a zsinórt áthúztam a csövön és a másik végére kötöttem egy kis darab perlonvattát és utána azt is áthúztam.

ezt 3x megcsináltam és a teljesen bebarnult csövön most már teljesen át lehet látni, egy kicsi folt sem maradt.

köszi murr az ötletet.

2012. jan. 17. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen pici kefe, olyan mint a palackmosó, én arra szoktam drótot tenni. az is jó. Régebben én is ronggyal csináltam, de néha bennmaradt a közepén, az szívás.
2012. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezt már egyszer írtam, de mind1. Szóval ami nekem bejött és kevés vele a koszolás, az az hogy egy darab tök8 milyen szivacsot beletömködsz hogy azért szoruljon is, aztán odamész a csaphoz hozzányomod a csövet, megnyitod és a víznyomása eltolja maga előtt a szivacsot ami pedig a trutyit.
2012. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez se hangzik rosszul de nekem az én megoldásom is jól bevált és kb a 2 cső max fél óra.
2012. jan. 18. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!