Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS. Ak most terhes?

SOS. Ak most terhes?

Figyelt kérdés
Most vettem egy plattyt és már a boltba is néztem elégé el volt bulyva és félt nagyon! és elég hasas monta az eldadó! Mondom oké ak el hozóm! és most nagyon fél meg minden el raktam külön hátha szülni fog de nincs ijen ketrecem vagy mim, de venni se tudok nincs pénzem :S na mind1 még nem nagy nagyon látni a kicsiket a hasába lehet hogy még nem elég ki fejletek a kicsik? Bocs a borzalmas fogalmazásért .
2012. jan. 17. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha a hasa alatt van folt, akkor terhes gondolom, és megszüli a kicsiket aztán megeszi.
2012. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
és mit tudok az ellen tenni hogy ne egye meg öket ?
2012. jan. 17. 19:16
 3/20 anonim ***** válasza:
mekkora akváriumod van és tudod-e külön tenni amiben csak ő van?
2012. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
írni tanulj meg légyszíves. köszi! :)
2012. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nincs akváriumom hanem ijen müanyag kis ugymond akváriumba tartom a két páncélos harcsámat és a bettámat a platty külön van egy közempes méretü edénybe !! nem tudom más hova rakni :/
2012. jan. 17. 19:23
 6/20 A kérdező kommentje:
biztos hogy terhes ? :O mert téleg el bujjik és nagyon agresziv ugy mond, mert ősze visza úszik és ki akart ugrani az edényböl !!! még nincs ójan nagy hasa !
2012. jan. 17. 19:25
 7/20 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ivadéknevelő hálót, rakd az akváriumba és abba halászd át a piciket.


Csinálni is tudsz, ha vannak otthon hozzá kellékek.

Pl merev villanydrótból csinálsz egy kocka alakú vázat.

Arra ráhúzol szúnyoghálót és ezt felakasztod az akvárium szélére belülre.

2012. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
vagy különrakhatod a kicsiket egy vödörbe is, csak ott ugye nem lesz szűrés meg semmi, hát úgy nehezebb.
2012. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

és mekkora az az edény?

ha nincs pénzed akkor nem halat kellene először venni hanem akváriumot.

szűrésed van? remélem az azért van.

ne halat vegyél hanem egy akváriumot. egy használt kb 50 litereset meg lehet venni 1000 forintér is.

2012. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
az egész műanyag és akkora mint mondjuk egy fazék amibe levest főznek ! am meg van szürés ! meg remélem hogy akor fog szülni ha látom mert írták hogy símán meg eszi a kicsiket :/
2012. jan. 17. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!