Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS. Ak most terhes?

SOS. Ak most terhes?

Figyelt kérdés
Most vettem egy plattyt és már a boltba is néztem elégé el volt bulyva és félt nagyon! és elég hasas monta az eldadó! Mondom oké ak el hozóm! és most nagyon fél meg minden el raktam külön hátha szülni fog de nincs ijen ketrecem vagy mim, de venni se tudok nincs pénzem :S na mind1 még nem nagy nagyon látni a kicsiket a hasába lehet hogy még nem elég ki fejletek a kicsik? Bocs a borzalmas fogalmazásért .
2012. jan. 17. 19:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
na de mégis hány liter mert sok méretben van leveses fazék?
2012. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát minden reggel nézd meg, hogy szült e már. Úgyis éjjel fog.
2012. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
5,6 liter kb ! am és ha nem veszem észre hogy már meg vanak a kicsik ak meg eszi öket :O ? nem jó ha be rakok neki valami növényt ahova el tudnak bulyni ?
2012. jan. 17. 19:38
 14/20 anonim ***** válasza:
Rakjál be növényt. pl jávai mohát, hínárokat. - de nagyon kicsi az akváriumod. Mi van még benne az 1 plattin kívül?
2012. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
lehet jobban járnál ha átraknád az egészet egy nagyobb lavórba.
2012. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
1 betta és 2 páncélos harcsa :) am okés mostanra szerencsére meg nyugodot lent ül az edény alján és vár vagy nem tom :/
2012. jan. 17. 20:02
 17/20 akva apor ***** válasza:

Ja növény kell de lehetőleg sűrün ültesd. Ne haragudj de nekem nem tetszik,hogy te edénybe meg műanyag aksiba tartod a halakat a plattynak meg oxigén is kell ugy-e tudod?

Meg hőmérsékletről se feletkezz meg.

2012. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
oké :9 am meg :/ röstellem magam érte de nem tudok rendes üveg akváriumot venni :( de viszont a maximális gondoskódást tudom nyújtani ! :) am meg a hömérséklet még nem óldótam meg de holnap egyik haverom ad kölcsön egy melegitöt amin nem oldodik meg ez a helyzet :)
2012. jan. 17. 21:03
 19/20 anonim ***** válasza:
vigyázz a melegítővel, nehogy túlfűtse a pici műanyag akváriumodat, inkább előtte próbáld ki egy lábosban és dobj mellé egy hőmérőt, nézzed mennyire fűti
2012. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"a maximális gondoskódást tudom nyújtani !"

nos hát..ha a maximális gondoskodást tudnád nyújtani akkor lenne fűtőd,mert a bettának kell a 26-27°C lenne szűrőd is.

De ha te ezeknélkűl is a maximális gondoskodást nyújtod,akkor gondolom élő kajával etetsz vannak növényeid meg világításod.Egyébként sem jó müanyag dobozban tartani a halakat.Egy idő után az átlátszó müanyag kifehéredik és a napfény hatására veszélyes anyagok oldódnak ki belőle.(ha azt még meg fogják élni a halaid,hogy ez megtörténjen)

Idegbetegségi rohamot kapok az ilyen kérdezőktől..

hogy lehetsz olyan felelőtlen,hogy egy 5.6!!! literes akváriumba veszel egy plattit(mikor csapathal és nagy hely is kéne neki) úgy,hogy tudod,hogy terhes..-.-

Ez sérti az újj állatvédelmi törvényt!!

Miszerint 30 !!!! liter alatt tilos gerinces állatot tartani!!!állatkínzás amit művelsz!!!!éd fűtő meg szűrő meg kitudja még mi nélkül...Jézus..-.- ><

2012. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!