Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitöl van az hogy az akváriumb...

Mitöl van az hogy az akváriumba egy kicsit habzik a víz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínuleg be van posvadva,lehet hogy sok kaja rohadt el benne,amit te lehet ne is látsz, vagy ha kavicsos és élő kaját adsz nekik ott is berohadhat.

Kulonben hány literes az akvárium? Mit tartasz benne?

2012. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja! Viszont ha új az akváriumod, attól is lehet, hogy a kavicsot vagy homokot nem mostad át elég alaposan. Nem kell félened, mivel egy jó szűrő 1 nap alatt teljesen el kell, hogy távolítsa.
2012. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
120literes!! Most félig van vízzel az akvárium és nincs benne semmi mert takarítom és hogy nyúlkáltam benne észrevettem hogy habos egy kicsit. De az nem baj feltölthetem a másik felét friss vízzel??
2012. jan. 19. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg amíg eltűnik a hab lehet ogy jobban járnál ha ccsak holnap töltenéd fel, addig had dolgozzon a szűrő ezzel a vízzel.
2012. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!