Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van 2 kínai aranyhalam ma...

Van 2 kínai aranyhalam ma vettem észre takarításkor, hogy mind a 2 hal "véres"! Összeverekednek akkor lesz ien a pikkelyük? Vagy csipkedik egymást? Túl élik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát valószínüleg verekedtek, és szerintem túl élik.Minden esetre rakd külön őket mert úgy látszik hogy nem birják egymást!De van több véres betegség is szóval nézz utánuk!
2009. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aranyhalak kaphatnak pikkelypenészt, erre viszont van egy vízbe dobható tabletta, az állatkereskedésben többet tudnak róla mondani. ... és az is lehet, hogy tényleg verekedtek, mert mindkettő saját területének tekinti az akváriumot. Akkor viszont külön kell tenni őket, mert maguktól nem hagyják abba.
2009. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amikor a szobámba ülök akkor figyelni szoktam őket és nem szokták egymást bántani! de aggódom, hogy lesz valami bajuk! Esetleg ah angyobb akváriumba raknám őket az segítene? Mennyibe kerül egy olyan tabletta?
2009. máj. 27. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!