Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan aki a barátnője...

Van olyan aki a barátnője miatt lett akvarista?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted?


Nálunk például a barátom közel sem tud annyit, mint egy akvarista, mivel ugye nem érdekli annyira, csak ráragad 1-2 dolog tőlem :)

2012. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, rólam mondhatjuk. Már gyerekkoromban is akvarizáltam, aztán abbahagytam, majd egykori barátnőm lepett meg újra egy akváriummal, akkor kezdődött el komolyabban a dolog. Aztán ő ment, a halak maradtak :D
2012. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem igazán miatta kezdtem el, de ha ő nincs nem hiszem hogy elkezdem! Nekem megvan ő is meg a halak is! :)! Remélem így is marad!
2012. jan. 24. 19:35
 4/8 bamboochatheone ***** válasza:
Én is barátnőmmel kezdtem el akváriumozni. Közös tankunk van és nagyon örülünk neki.:D
2012. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva történt, barátom hozta fel, hogy miért nem kezdünk el halazni, neki van mindene hozzá, csak abbahagyta és azóta nem használja, nálam viszont összerakhatnánk újra. Azóta már bővült még 2 akváriummal a szobám és nagyon jól elvagyunk, rengeteget okosítottam magamat is, hogy jó helyük legyen a halaknak, most minden a lehető legjobb :)
2012. jan. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zolka99 ***** válasza:
0%
utcsó elötti, nem tavatok és nem tankototk ? :D
2012. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tank = akvárium :)
2012. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is fordítva volt. Barátnőm meglátta az aksit mikor először nálam járt és beleszeretett. De ő jobban szereti nézni, mint foglalkozni vele :D
2012. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!