Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 90 literes akváriumba jó ez a...

Darkkingdom kérdése:

90 literes akváriumba jó ez a belső szűrő?

Figyelt kérdés
Van egy 90 literes akváriumom,egy EHEIM PICK UP 2010-es belső szűrővel!Tulajdonképpen problémám nem volt vele...meg a víz tiszta,minimális alga...Nem sok hal van benne 15 neonhal 2 guppy(szeretnék még 2-t) meg 3 anci harcsa!van pár növényem hínár többnyire meg egy gyönyörű anubias-om :)meg még 2 kisebb fajta növény (nem tudom mi z csak rábeszélt a helyi kisállatos..)Elég nekem ez a szűrő vagy csak látszólagos és jobblenne erőssebb? (Remélem azért érthető volt a kérdés lényege?)
2012. jan. 28. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
elég
2012. jan. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm :D
2012. jan. 28. 01:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a látszólagos amit látsz. Persze :)


Nekem meg volt régen egy kb 90x30x35cm-s akvárium.

Ezt többször átrendeztem.

[link]

[link]

Már nincs meg. Ez nagyjából 90 liter volt. Kezdetben az egyik végében volt egy Eheim 2010, de mivel túl hosszú volt az akvárium (90cm), a másik vége idővel algásodni kezdett. Ezért a másik végébe később raktam egy Aquael fan1-et és úgy végülis már teljesen jó volt.


De aztán karira vettünk egy Atman AT-3335 külső szűrőt és azt azért szerettem, mert elég volt csak 3 havonta kimosni, nem foglalt helyet az akváriumban, és nem kellett mindig kibányászni az egész nyálas szűrőt a vízből. Hanem ez kívül volt. De aztán rájöttem, hogy ez se jó önmagában kevés, úgyhogy utána az Atman külső + az Aquael volt a következő opció, mert azok kis helyet foglaltak az akváriumban :)

2012. jan. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hable újra segítettél :D köszönöm szépen!Értem akkor most még elég ha nem árt ha majd szépen gyűjtögetek egy másik külső szűrőre!Ezen emúgy én is gonolkoztam!:) köszönöm a segítséget!
2012. jan. 28. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!