Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Véglegesítettem a csiga...

Véglegesítettem a csiga sügereim számára szánt akváriumot, + a szűrőakváriumomban lévő anyagokat, és sorrendjét. Szívesen várom az észrevételeket javaslatokat (kép lent)?

Figyelt kérdés

Az akvárium 154 literes :

[link]


A szűrőaksi:

[link]


És egy Atman AT-305 -ös vízpumpa lesz benne :)

1200l/h, 250-350l-hez Az én aksim 154lityó,nem lesz kicsit erős bele?

Milyen vastag ki-és be vezető csövet vegyek a szűrőaksihoz?


2012. febr. 4. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Tök jó és levontad az üvegvastagságot is. Mondjuk szerintem a két végére az a 2db csík: 38,4 x 4 <-- Az nem kell rá.


A szűrőaksit hova fogod tenni?


Ha alá teszed akkor jobb lenne megfúrni a fölső akváriumot valahol a vízszint magasságában és egy pvc csövet beleragasztani FBS-el a lukba. Mert pont amiatt, hogy nekem nincs megfúrva az akvárium, amiatt kínlódok mindig a külső szűréssel. Pl félek hogy mi van ha eltömődik a cső, ami a két akvárium közt viszi a vizet, akkor a pumpa kinyomja a fenébe a bútorra meg a padlóra a vizet.

2012. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

Eddig terrarisztikával foglalkoztam,de megfogott az akvarisztika is :)

Terkóknál megtanultam hogy az üvegvastagságra figyelni kell,így megóvod magad a kellemetlenségektől.

Szűrőakvárium mellé fog menni.


Milyen vastag csövet kell beletenni?

Kíváncsi vagyok hogy fog működni a dolog :D

2012. febr. 4. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!