Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi kell egy CO2 beadagoló...

Mi kell egy CO2 beadagoló rendszer megépítéséhez?

Figyelt kérdés

CO2 palack, csapok, stb...

Ja és egy 112l aksihoz CO2 komplett rendszer mennyibe kerülne indulásnál a szerkezet és a cuccok,a palack meg, amit pl havonta cserélni kell.


2012. febr. 5. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

75 ezret mondtak kb egy éve a Vadonban egy kisebb CO2-rendszerre nekem. De már biztos más lenne az ára.


Kell reduktor nyomásmérővel csappal, de az se mindegy milyen érzékenyre állítható. Kell valami tűszelep bele valahova. Buborékszámláló, meg palack, meg csövek és mittudomén mi még.


Főleg pénzügyi okokból nem jutottam el odáig, hogy egy ilyet össze akarjak rakni, meg már arra is rájöttem, hogy nekem jobb ha nincs. Úgyis csak itt foglalná a helyet és félnék h nehogy felrobbanjon nekem a palack :D


Így is megmarad ami meg akar maradni a növények közül.

Tápozni elég szerintem.

2012. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Daphina ***** válasza:

-palack-20000Ft

-reduktor-20000ft

-mágnesszelep-16000ft

-tűszelep-6000ft

-co2 cső-3000ft

-buborékszámláló-3000ft

-diffúzor-5000ft

-DC-3000ft

2012. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én házibarkács cuccot használtam, pl. egy leírás itt van hozzá, de guglizz is:

[link]

2012. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!