Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez a szűrő elvinne...

Cerberosz kérdése:

Szerintetek ez a szűrő elvinne egy 54-72 tengeri aksit?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 6. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
54 literes tengeri akvárium NINCS! Minimum 100 literben gondolkodj!
2012. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

komolyan képes lennél kiadni 36e forintot egy belső szűrőért mikor akármelyik kerámiatengelyes külső szűrő jó a tengeri akváriumokhoz?

amúgy tényleg nagyban kell gondolkodni ha tengerit szeretnél meg 10x annyiba kerül mint az édesvízi.

2012. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem egy Wave Skimmer 400P lehabzóm van és egy ilyen ilyen áramoltató:

[link]

Meg van mégegy áramoltató a túloldalon, de az kisebb, az csak 1200 liter/órás.


Kb így van megcsinálva, 112 literes:

[link]


Raktam a lehabzó után korallzuzalékot, aktív szenet, meg perlonvattát, hogy valami kis szűrés is legyen benne. És mivel nincs kifúrva az akváriumom, hát a szűrő akvárium van kifúrva egy helyen, és abban vannak a cuccok.


Amit mutatsz te linket ott azt nem teljesen értem hogy van, mi az a doboz, hogy abba lehet e tenni szűrőanyagokat, vagy nem? Mert ha nem, akkor végülis szerintem nem olyan jó. Szerintem jobb ha van egy kis szűrése is még a lehabzón felül. LEgalábbis nekem úgy tísztább, meg jobb az egész (és nem mondom, hogy nekem fasza lehabzóm van, mert sokan szídják, de elbírja a 112 litert szerintem). Van benne 2 halam, azok haverok, de azon kívül csak garnélák, kövek és virágállatok, anemónák, lágykorallok vannak, mert nagyon nem mindegy milyen halat teszel, össze tudnak veszni és megölik egymást ha kicsi a hely, meg amúgyis.

2012. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!