Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mióta akváriumozól?

Mióta akváriumozól?

Figyelt kérdés
hány évesen vette4d meg az első akváriumod? hány évea akváriumozól ?miért akváriumozól?
2012. febr. 8. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
fél éve, tizennégy évesen, mert gyönyörű hobbi
2012. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

akváriumozol (rövid ó)


Talán 10 éve. Nem tudom mért, de ha itt laknék, akkor nem akváriumoznék, csak kijárnék a tavakhoz: [link]

2012. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Én tinédzser koromban kezdtem,azután kimaradt 10 éve. Tavaly augusztus óta újra kezdtem és azóta is mindenem a halak.Imádom őket és ők is engem.Ez olyan jó érzés.Számomra a tisztitás is öröm,ahogy utána szinre élvezettel fickándoznak a friss vízbe/persze klórmentes állott water/.
2012. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Olyan 22 éve lett meg az első akváriumunk, akkor voltam 2 éves. Aztán mikor nagyobb lettem, megkaptam a teljes felügyeletet, nemtom, olyan 8-10 éves lehettem. Aztán felnőttként abbahagytam, majd 3-4 éve vettem (illetve kaptam) meg az első önálló akvát. A miértre az a válasz, hogy szép, számomra izgalmas és albérletbarát hobbi.
2012. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Frontosa ***** válasza:
2012. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Salx Narval ***** válasza:
14-15 éves lehettem, amikor megkaptam az első akváriumomat. Most leszek 47, de még nem unom.:D SN.
2012. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

na előkerült az én kérdésem is.:)

de én ott nem írtam le ezért leírom itt

Az első és egyben mostani akváriumom 4 hónapja van meg és 16 éves vagyok és voltam. Azért kezdtem el mert egy ismerősömnek van egy akváriuma és nagyon megtetszett.

Nagyon szép hobbi és kb. már 2 hónappal előtte is a témáról olvastam.

Nagyon sok dolgot tudtam meg az akvarisztikáról, de mindig lehet újat tanulni benne és ez nekem nagyon tetszik.

Nekem egyébként is a hal a minden ezért már csak egy akvárium hiányzott.

2012. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
úristen ott milyen hülyeségeket írtam
2012. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8 éve, de 3 évet kihagytam
2012. febr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 6 évesen kaptam először egy akváriumot..aztán 8 éves koromig foglalkoztam vele.utána kihagytam 2 évet és 11 éves koromtól máig csinálom..:dd (most 15 vagyok..:dd)
2012. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!