Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mióta akváriumozól?

Mióta akváriumozól?

Figyelt kérdés
hány évesen vette4d meg az első akváriumod? hány évea akváriumozól ?miért akváriumozól?
2012. febr. 8. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
1987-tol kisseb megszakításokkal a, mai napig,bár ékszerteknosok vannak a legnagyobb aksiban 1996 ota,az 50 literest a barátnomnél rendeztuk be tavaly.
2012. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
2007 óta.
2012. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 symmer ***** válasza:
én kb. 7 évesen és most vok 12
2012. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hát nem is tudom talán 7-8 évesen kaptam unoka tesóméktól egy 26 literest, nem nagyon voltam akk tisztába a dolgokkal... takarítás, hal igények stb.. aztán megszüntettük, vettünk kb. 8 -10 éve 112 literes ívest, azzal se foglalkoztam úgy ahogy kellett volna... össze vissza vettem halak, 2-3 havonta takarítottam stb..

kb. 3 hónapja volt az a kérdés h karácsonyra nagy takarítás és ki lesz vágva, tetejéből csomó víz elpárolgott stb.. kérdés volt, vagy ki lesz cseszve, vagy csinálom rendesen.. elkapott a hév szépen megcsináltam, odaadóan gondoskodok a halaimról mint még shova így 22 évesen

2012. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én olyan 9 éves lehettem mikor elkezdtem....de akkor fogalmam nem volt az akvárimozásról... mert anyumékkal voltunk egy ilyen piac féleségen... és ott volt az hogy "jajj de cuki aranyhal!" és akkor megkaptam az első aranyhalam... cuki let a neve... és szegény egy 12 literes akváriumban élt...később anyukám kitalálta hogy nagyon nagyon nagy akvárium kell nekik ...

az egyik barátunk külföldre utazása miatt... meg kelllett válnia a 270 literes akváriumától(az összes halat, növényt már eladta) ezt mi megkaptuk:)

cuki mellé vettünk még 3 aranyhalat... és ők így azóta megvannak...

most lett (kb 4 hónapja) egy 40 literes nanóm:)

és arra hogy miért .... csak anni ogy szép, jó látni ahogy nőnek a növények, halak... nézni azt hogy hogyan működik ez az egész:)

2012. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!