Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumba mindegy milyen...

Akváriumba mindegy milyen követ rakok, vagy nem minden követ lehet berakni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 9. 23:25
 1/8 anonim válasza:
100%
Minden követ ami nem oldódik vízben illetve mindent ami levan fertőtlenítve! :)
2012. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pontosabban?

Aljzatra gondolsz, vagy csak úgy dísznek?


Ha aljzatra gondolsz, minden képen halkereskedésben vásárolj.. és lehetőleg ne festett követ, tehát kék meg társai... egyébként sok más ajzat típus van, nem tudom milyen elképeléseid vannak.. van teljesen homok szerű apró, növénycentrikus ajzatok.. stb...


ha meg csak úgy dekorációra gondolsz mint kő, max kavicsot tegyél..... ha meg próbálsz valami mást, győződj meg róla h nem mész kő e vagy mész kő szerűség... ezt úgy tudod letesztelni h ECETET öntesz rá, s ha pezseg akkor az mészkő, azt felejtsd is el, akár mennyire is szép, mert keményíti a vizet!Az akvárium élővilágának nem tesz jót, káros mind a növényekre, halaka, csigákra garnélákra stb.-re nézve!!

2012. febr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pl mészkövet nem
2012. febr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen követ belerakhatsz, csak néhány esetben halat nem szabad tenni mellé...
2012. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg :) Egyszer én is csináltam egy szép mészköveset. Annyi jó kinézetű mészkövem van - csak aztán halat nem rakhattam bele. De még a gömbhalat se, szóval sehogy nem volt jó, pedig szép volt - de az is csak addig míg nem tettem rá lámpát, mer utána algásodni kezdett. Aztán szétszedtem az egészet a francba :)
2012. febr. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus ***** válasza:
2012. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Balu5 válasza:
Mészkövet netegyél
2022. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Balu5 válasza:
Mészkövet netegyél halak közé
2022. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!