Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyen akvárium megfelel a...

Ilyen akvárium megfelel a halaimnak (kép lent)?

Figyelt kérdés

145 liter

Van benne 4almacsiga,20-25 csigasügér Neolamprologus multifasciatus,4-anci,3-zebrasügér Archocentrus nigrofasciatus ,és lesz benne 4-5 torpedósügér-Julidochromis marlieri "Gombi".

Bal oldalt sokcsíkú csigasügerek vannak,jobb oldalt a sziklás résznél meg Julidochromis marlieri "Gombi"-k lesznek.

A zebrasügerek nagyjából középen a gagyi növényes résznél vannak.

Most építem az 50 literes külső szűrőaksit,amiben egy atman at 305-ös pumpa lesz és 1200 liter/órás.

Addig sikerült szereznem egy 800 / órás belső szűrőt,még nem rakom össze a külső szűrőaksit.

Nem lesz kicsit túltelepítve amúgy az akváriumom ? :S

Ja meg még annyi hogy köveket még fogok majd venni bele hogy több legyen a sötétebb bújkálós sziklás rész,de nem volt nálam annyi pénz mikor vettem.

És így néz ki az akváriumom.

(hátul zöld neoncső van,úgy hogy egy zsírpapír van az aksi hátuljára ragasztva így szort fény keletkezik .

[link]


2012. febr. 12. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ú nagyon szép :)
2012. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az akvárium és a technika nagyon jó lesz, a halak száma viszont így rengeteg. A zebrasügéreket én mindenképpen kihagynám, nekik kicsi a hely. A többiek úgy ahogy jók, bár csigasügérből is elég lenne 10-15 db.
2012. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem maradnak a zebrák mert úgy megtetszett az akvarisztika csinálok idővel egy jóval nagyobb kb 300 literes aksit abban meg mindenki el fog férni kényelmesen a mostani aksiba meg megy valami más vagy majd meglátjuk :)
2012. febr. 12. 10:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Tök jó ez a zsírpapíros megoldás. Nagyon szép lett.
2012. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
biztosan jól érzik benne magukat de egy kicsi túl van népesítve. amúgy az akvárium szépen be van rendezve.
2012. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kérdés, hogy mire meglesz a 300lityised, hány zebrát nyírnak ki a fajtársai!? :) arra készülj, hogy kemény gyilkolászás fog kezdődni a területekért és lesz elhullás emiatt szép számmal!
2012. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon szép :))
2012. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Első akváriumom :)

2012. febr. 12. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!