Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan lehet reális áron...

Honnan lehet reális áron rendelni vizinövényeket?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve csinálom a növényes aksimat és nem kis pénzt feccöltem bele.Most eljutottam odáig hogy tavasszal megrendelem a bele a növényzetet Szóval honnan lehetne megrendelni szép egészséges növényeket normális áron.Green aqua jó lenne csak nagyon drága,vizinövény.hu-ról egyszer rendeltem de nagyon ronda barna kicsi növényeket kaptam pedig azt olvastam hogy az egy jó bolt.Én erre gondoltam :

[link] mert láttam a növényeiket a terraplázán és nagyon nagy vaskos szép növényeik vannak és reális az áruk szerintetek melyik a legjobb webshop milyen tapasztalataitok vannak és ameikről én akarok rendelni az jó ?


2012. febr. 12. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam rendelni. Lesz még egy Országos Kisállat és Növényvásár a Petőfi Csarnokban, február 25-26-odikán 10-18 óráig. Vigyél pénzt és menj ki. Ott szerintem olcsóbb lesz.
2012. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bocs hogy megkérdezem... de akkor miért nem vettél a terraplázán?:)

én pl ma ott 6 féle növényt vettem 4810 ft ért

evvel (meg még egy kicsi megmaradt jávaival)teljesen benövényesítettem a 40 literes akváriumomat

2012. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert akkor még nem volt meg a világításom és így is csak tavasszal fogom megvenni
2012. febr. 13. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi az a nem kis pénz?

(nehogy félre értsd, csak érdeklődök mert nekem is tetszik, a növényes:D)

2012. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
112 literes az aksi az volt álvánnyal 35000ft ,a lámpa 45000 volt a csövekkel együtt így van 4x 25 watt fényem.a szűrőm tetra tec 700 az volt 22000, a talaj,kövek,redmoor stb. az összesen kb. olyan 10000 volt és még a növényekre fogok szánni olyan 15,20 ezret,aztán még kellenek a tápok az olyan 7000 lesz de az sok időre elég. a co2-t még nem tudom de sztem az is lesz vagy 20,25 ezer. Szal összesen kb 200000 körül lesz de ezen azért minden elég jó,persze lehetne ezen spórolni csak nem érdemes,mert abból nem lesz olyan amit az ember igazából szeretne :)
2012. febr. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!