Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vélemények? (Való Világ...

Vélemények? (Való Világ aranyhala)

Figyelt kérdés
Bent él szerencsétlen kb egy 30l es akviba 6 hónapon keresztül egyedül egy szűrővel meg pár csicsás kaviccsal.
2012. febr. 14. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:

elnézést a megfogalmazásért de egy az hogy az nem a való világ mert ha a férfi dolgozna napi 8 órában minimálbérért, a nő pedig sütne, főzne, mosna és takarítana akkor az lenne a való világ de ez csak semmittevés hogy iszik meg cigizik és a végén pénzt kp érte

a másik meg hogy pusztuljanak el hogy nem tudnak 6 hónap alatt nagy ráértükben utánanézni hogy mit tarthatnak és mi kell neki.

2012. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem láttam egy részt sem, de egy ilyen színvonalú műsortól nem szabad többet várni.

Hallottam, hogy valami malac, kutya és hasonlók is voltak benn, azokat is sajnáltam. Sajnos a butaság ellen nincs ellenszer, főleg, hogy ők vannak többségben. Ez egy ilyen világ.

2012. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megérteni miért kell ilyen f°stömlőket mutogatni főműsoridőben. Akármikor kapcsolom be ömlik belőle a sz@r. Be is horpadna a fejük ha valami természetfilmet adnának legalább egyszer hetente a t°kömtudja milyen helyszínelők, tahóvilág, Xtraktor vagy akármi helyett. Ne várjuk már el, hogy ilyen piás, drogos k&rvák meg farkoskétéltűek tudnak is valamiről gondoskodni. Örülhetnek, hogy ilyen a mostani rendszer, mindenki lophat, csalhat, ámíthat szinte büntetlenül.
2012. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondoltam, szerencsétlen halacska. Bár legalább szűrője van.


Mondjuk nem tudom mennyit ér, mikor ilyeneket mondanak élő műsorban, hogy "3 naponta lecserélem a vizét, mert besárgul".

2012. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*gondolkoztam
2012. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem nézem, de elég borzasztó. Az első akváriumom is nagyobb volt amikor még nem olvastam utána semminek. Csak van szemem és látom ha egy hal kínlódik :/ Azt nem értem igazán, hogy a legtöbben alapból ezt mért nem látják.


Vagy látják, csak szarnak rá?

Szerintem inkább ez lehet a helyzet.

Talán azt gondolják az csak egy hal, és nem számít ha megdöglik, akkor legfeljebb tesznek bele egy másik ugyanolyat.

2012. febr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gondoskodnak róla, de mint ahogy kozmetikus, fodrász, pszichológus is jár be a bentlakókhoz, ezt sem látjuk. 30l pedig szar-szar, plázákban láttam már rosszabbat is, 5 literes gömbakváriumba is képesek aranyhalat tenni csicsás kalózos kövekkel bejárathoz, gondolom jót tesz az idegrendszerének a folyamatos zaj, kopogtatás meg körülötte mászkálás.


A műsort nem szívesen nézem (idegesít, napközben is hallok hülye embereket ordibálni eleget), de nevetséges, ahogy mindenki bekommenteli, hogy ő a faszagyerek, mert nem nézi, meg ez nem való világ. Egyébként kapja be az RTL a TV2 ezekért a műsorokért, de ha ez tetszik a népnek (és ez tetszik), akkor nyilván ez lesz. Lehet nézni m1-t is, ha nincs kábelTV-d (nekem sincs).

2012. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A tahó világtól szerintem nem lehet többet elvárni, meg attól sem aki nézi! és tényleg igaz, hogy ez nem a való világ, mert csak beraknak egy pár b*zi, néhány kis pláza k*rvát, és akkor most nézzétek. azzal meg senki nem törődik, hogy amit meg ott a tv-k előt mindenki lát az állatkínzás, vagy nem. Mert aki ilyen mocskot néz, (már ő maga is egy legalább ekkora mocsok) nincs esze arra, hogy azt mondja, én ilyen sz*rt nem nézek, nekem ez nem kell. pedig ez lenne normális. nem lenne kereset, nem lenne műsor, nem lenne állatkínzás. vonatkozik ez a plázás kis gömbakváriumra is, amit már eleve betiltottak, de gondolom vonzza a sok kis plázak*rvát, akiknek csak az a napi legnagyobb problémája, hogy melyik cipőt vegye fel, meg ilyeneket. az senkinek nincs eszében, hogy ezek ellen tegyen valamit. Gratulálok magyar nép!
2012. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!